Nieuwe iPhone-apps: iSnap, Say Where, Twitterific 1.1

Er is een nieuwe versie van Twitterific, iSnap is een nieuwe game waarbij je gekleurde stenen moet wegschieten en Say Where is een applicatie voor spraakherkenning.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

isnapiSnap is een nieuwe game van Phelios, gebaseerd op een soortgelijk spel voor de Mac. In iSnap moet je een metalen kogel wegschieten naar een spelbord met gekleurde stenen. Die verdwijnen wanneer ze door de kogel worden geraakt. Daarbij gaat het erom stenen van dezelfde kleur blij elkaar te zoeken. Hoe meer je wegschiet, hoe minder kans dat het spelbord volraakt. Onderweg krijg je te maken met extra uitdagingen en kun je bonusputnen verdienen. iSnap kost €0,79 in de App Store.


Dial Directions, een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in spraakherkenning, heeft aangekondigd dat ze zich ook op het terrein van de iPhone gaan begeven. Op het evenement DemoFall kondigden ze Say Where aan, een iPhone-applicatie waarmee je informatie kunt opvragen bij verschillende online diensten aan de hand van je geografische lokatie. Ze beginnen met een paar diensten: MapQuest, Yellow Pages, Ask.com, Yelp, en Traffic.com. Dat aantal zal later worden uitgebreid.

Say WhereSay Where is straks (waarschijnlijk gratis) via de App Store te krijgen. Je hoeft alleen een adres of bedrijfsnaam in te spreken. Wil je een restaurantrecensie, dan roep je ook nog even de naam van de gewenste dienst (in dit geval Yelp) er achteraan en de resultaten verschijnen op je scherm. Op dezelfde manier kun je een adres via MapQuest opzoeken. Via CNET.

twitterificThe Iconfactory heeft een update (versie 1.1) van Twitterrific aangekondigd. Nieuw daarin is de mogelijkheid om de publieke tijdlijn van iedereen te zien. Het aantal tweets dat je kunt downloaden is verhoogd van 20 naar 100 en foto’s worden voortaan in de camerarol bewaard voordat je ze naar TwitPic stuurt. Afbeeldingen van avatars worden in de cache bewaard en er zijn een aantal bugfixes doorgevoerd. De gratis versie is voorzien van reclame en er is ook een betaalde versie (€7,99) zonder sponsoring.

Informatie

Laatst bijgewerkt
8 september 2008 om 19:00
Categorie
Diensten

Reacties: 5 reacties

  1. 1000 berichten? Volgens mij staat daar een nul te veel.

  2. Twitterific heeft ook de geweldige optie dat je nu gewoon een link naar Google Maps kan toevoegen. Eerst update hij de locatie van je Twitterprofiel, maar nu dus niet meer :D. Jammer alleen dat hij de Google Maps links lang laat, en niet even door tinyurl haalt ofzo.

  3. twinkle is een betere twitterclient! http://www.twitter.com/skabaas 😉

  4. al die arkanoid aftreksels… Wanneer komt er nou eens een keer één App die er gewoon uitziet als de allereerste versie van deze game?

    Ow wacht, dit is toch net weer een iets ander spelletje 😛 Excuses.

    Toch blijf ik bij mijn eerdere opmerking 😉