Gameloft heeft Guitar Rock Tour uitgebracht in de App Store. De game bevat twee instrumenten die je op de juiste maat moet bespelen: gitaar en drums. Origineel is het idee natuurlijk niet: je zou het een kloon van Guitar Hero of van Tap Tap Revenge kunnen noemen. In deze game zijn een aantal bekende rocknummers opgenomen, zoals Beat It, In The Shadow, Girlfriend, Message In A Bottle, Rock You Like A Hurricane en Smoke On The Water. Installeren: Guitar Rock Tour (€7,99).

Liever een woordspelletje? Kan ook. De ontwikkelaar van Lexitron heeft een nieuw woordspel uitgebracht met de naam Pyrus. Doel van het spel is om woorden te vormen in een spel met een Egyptisch thema. Via het touchscreen tik je de gekozen letters aan. Pyrus is voor €1,59 te koop in de App Store.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Hmmmwah. Niet echt iets voor mij ertussen!
Vet, guitar rock tour 🙂 alleen jammer van die prijs :O vind nogal veel…(ja, ik kom uit zeeland :p)
Als je in Guitar Rock Tour “tapt”, maakt het dan wel geluid?
Tap Tap Revenge geeft helemaal geen geluid als je “tapt”… Beetje saai dan.. Dan zit je alleen maar bolletjes aan te tikken.
hier filmpje van Guitar Rock Tour
Waarom is Guitar Rock Tour alleen voor de iPhone? Wat maakt dit spel niet speelbaar op de Touch?
tjah weet niet wat t nou echt beter is dan tap tap revenge! Komen steeds meer nummers voor uit, en kost heel wat minder dan die guitar rock tour!
Nou, ik zie een wereld van verschil (heb net ff een filmpje bekeken)! Dat je ook echt de snaar hoort als je erop tapt! Dat heb je bij tap tap revenge niet. Daar zit je alleen maar bolletjes te tikken….
verslaafd aan de fishgame, haha.. erg grappig spelletje
visspel is ok maar hij doet het na eeen dag niet meer bij mij.weet iemand iets waarom dat hij het niet doet.