De iPhone-applicatie Nike+ GPS heeft vannacht een update gekregen. Met deze app kun je je hardlooprondjes vastleggen, zonder dat je een schoensensor van Nike+ nodig hebt. In de nieuwe versie kun je kiezen of je de pauze/play-knop wilt gebruiken om je hardloopmeting te starten of te pauzeren. Ook kun je voortaan aangeven of je snelheid op Facebook en Twitter moet worden gepost. Tot voorheen toonde Nike+ GPS alleen de afgelegde afstand en de tijd, maar niet de snelheid. Handig is ook dat je eerst je Twitter-berichten kunt bewerken, voordat ze worden gepubliceerd. Dus wil je opscheppen met een onrealistisch snelle tijd, dan kan dat ook.
Er is een nieuwe auto-kalibratiefunctie toegevoegd om je hardlooprondes beter te kunnen meten. Tenslotte zijn er nog een aantal bugfixes en kleine verbeteringen doorgevoerd. Het is bijvoorbeeld gemakkelijker geworden om te registreren en in te loggen, waarbij je ook je Facebook- of Twitter-accountgegevens kunt gebruiken als je nog geen Nike+ account hebt. In de toekomst komen er nog meer nuttige functies aan.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het blijft toch wel een beetje beperkt. Ik gebruik nu runstatic pro want die heeft meer functies en werkt geweldig. Nike ziet op op zijn beurt dan weer erg gelikt uit.
Waarom deze wel integreren en anderen niet? Of zie ik dat nou verkeerd?
Hoe ziet zo een facebook bericht er dan uit? Kan ik op dit bericht klikken en zie ik dan een kaart? Dat is eigenlijk nog steeds de reden dan ik runkeeper gebruik. Een voorbeeld van zo een post zou voor mij in dit bericht zeer waardevol zijn. Dus hup Gonny uit die stoel en ren of fiets een stukje naar het weteringscircuit en terug. Je tijd gaat nu in!
Ik gebruik runkeeper pro, ziet er stukken mooier uit en heeft meer functies.
@Ruben V: Ik meen dat er enkel staat dat je een x aantal km’s gelopen hebt. Als je daar dan op klikt, ga je naar de iTunes-store om de app te kopen. Stelt niet veel voor dus.
Ik snap ook niet dat er geen intervaltrainingen mee te doen zijn, terwijl je wel een trainingsprogramma kunt samenstellen op de site. Integreer dat, zou je zeggen.
@Ruben V: Ik woon bij t weteringcircuit, en daar klopt geen moer van m’n routes…
Bij mij blijft ie maar zeggen dat de push notifications uit staan, terwijl dat niet zo is volgens mij. Iemand ook dit probleem, en heeft tips om dit op te lossen?
Hebben ze deze app ook voor de iPad?
😉
Nee, wel voor de iMac