Nintaii: blokken kantelen op z’n Japans

Nintaii is een game waarbij je een blok naar een eindpunt moet kantelen, vergelijkbaar met EDGE en CubicMan.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

nintaiiNintaii ziet er op het eerste gezicht uit als een game voor mensen die van EDGE en CubicMan houden, maar het is eigenlijk een 3D-versie van ParkingLot, waarbij je auto’s uit een garage moet verwijderen. De game heeft al meerdere prijzen gewonnen en is nu op de iPhone verkrijgbaar in een versie met 100 levels. Je hebt te maken met een speelveld bestaande uit blokken, waarbij je lastige puzzels moet oplossen.


Nintai is het Japanse woord voor geduld en doorzettingsvermogen. Het idee is simpel: kantel een rechthoekig blok over het speelveld en probeer het aan het einde van het parcours te krijgen.

Door slim gebruik te maken van de eigenschappen van het blok kun je door smalle gangen en langs obstakels. Daarbij moet je vooruit kijken om blokkades op je pad te omzeilen. Bedienen doe je door touch-&-drag of door de iPhone te kantelen. De game is op dit moment te koop met 60% korting.

Installeren: Nintaii (€0,79)

nintaii

nintaii

Informatie

Laatst bijgewerkt
29 oktober 2009 om 23:41
Onderwerp
Categorie
Games

Reacties: 12 reacties

  1. Ik speel hem al een tijdje, hij is wel leuk! Ik zit nu in level 80 ofzo, dus dat schiet al op!

  2. Ik heb altijd al van zulke spelletjes gehouden. Ik ga hem nu zeker kopen.
    Met 100 levels ben ik nog wel eventjes zoet 😉

  3. Vet! Dit is de flashgame bloxorz (toch) die ik minstens 20 keer heb uitgespeeld. Meteen kopen!

  4. bloxorz ja!

    geweldig spel, instabuy!

  5. helemaal mee eens! Net gekocht, nu al verslaafd!

  6. Gaaf spel, alleen als ik mijn settings wil aanpassen, klapt ie eruit :S

  7. Zeker een vet spel alleen nog een beetje buggy zoals Danny zegt. Ook reageert het spel niet heerlijk bij het ‘panning'(zeg maar rond kijken)

  8. Erg leuk spel idd. kende ‘m al dus meteen even gekocht 🙂

  9. Leuk, zal hem zeker aanschaffen! 🙂

  10. @Danny & Amine: mee eens, buggy in het menu en rondkijken is niet al te makkelijk

  11. Origineel geplaatst door Danny
    Gaaf spel, alleen als ik mijn settings wil aanpassen, klapt ie eruit :S

    Klopt hier ook! Erg jammer!

  12. Net gekocht en het is echt een leuk puzzel spel! Zeker het geld waard, nog geen last gehad van vastlopers…