Als Europeanen kun je soms hartelijk lachen om Amerikanen: ze doen waar ze zin in hebben en gaan lekker in joggingpak of badpak naar de supermarkt. In ’the land of freedom’ maakt het niet uit wat anderen ervan vinden. De website People of Walmart brengt al jarenlang de vreemd uitgedoste mensen in beeld, die in de Walmart-supermarkten boodschappen komen doen. Leedvermaak? Welnee, deze mensen kiezen er zelf voor om in Village People-outfit, clownspak of met beschilderd gezicht naar de supermarkt komen.
De website bracht een applicatie uit waarmee je de bizarre shoppers op je iPhone kon bekijken. Ze wijzigden de naam al snel in Feature Creature – Funny Shoppers, maar toch heeft Apple de applicatie bij nader inzien weer uit de Store gehaald. De website KRAPPS, gespecialiseerd in bizarre iPhone-apps, meldt dat je vanuit de applicatie ook meteen foto’s kon uploaden van vreemde snuiters die je in de Walmart was tegengekomen.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Begrijpelijk, zie de rechtzaken al volgen…
Zal wel uit privacy overwegingen uit de app store gehaald zijn denk ik.
privacy? ze willen gezien worden neem ik aan
Ik dacht dat je nooit foto’s mocht maken in een wall Mart.
Dit snap ik even niet.
Een artikel over een app waarvan ik denk, hè leuk die wil ik wel eens zien, maar dat kan dus niet.
Wat moet ik nu met dit artikel?
Had hem een week eerder geplaatst dan hadden we er wat aan.
(lichte knipoog)
Als Apple het niet grappig vindt
Ach….we hebben altijd de site nog 😀
@thespirit: Had ik graag gedaan, maar helaas stond de app een week geleden nog niet in de Store (knipoog terug). Dit soort beslissingen gaat altijd erg snel.
Dit artikel is dan ook niet bedoeld als downloadtip, maar om iets te vertellen over Apple’s keuzes. En zoals Martin zegt: je hebt altijd de site nog, dus je mist niets. Ik vind het alleen wel jammer dat dergelijke sites geen mobiele versie hebben.
haha ja als apple het niet grappig vindt dan is het niet grappig 😉
K*t Apple. dit soort apps zijn juist leuk!!
En wat zou de reden kúnnen zijn om hem weer te verwijderen?
Apple is soms wel een erg raar bedrijf..
Brrrrr eng hoor die snuiters bij Apple. Gelukkig ben ik dankzij een JB zelf de baas over mijn iPhone en apps.
Big Apple, Big Brother
Kreeg die site een tijd geleden van een Amerikaanse vriendin voor. Met als opmerking: Mocht je een badhair day hebben, denken dat je niets meer in je kast hebt hangen, kijk en voel je beter!
Jammer dat het niet meer als app kan dus 🙁