
Pocket Informant HD momenteel voor half geld
Pocket Informant HD is een nuttige maar ook wat prijzige app. Normaal betaal je €11,99 voor deze app waarmee je je agenda en taken op een overzichtelijke manier kunt beheren, maar vanwege de Amerikaanse belastingaangifte geeft de ontwikkelaar 50% korting. Mensen die vroeger een Windows Mobile-toestel of ander inmiddels antiek besturingssysteem hebben gebruikt, kennen de app misschien nog wel. Op de iPad is Pocket Informant helemaal geoptimaliseerd voor het grotere touchscreen.
Pocket Informant is een app die Getting Things Done en andere productiviteitsaanpakken ondersteunt. Je kunt de agenda per dag, week of maand bekijken. Ook zijn er aparte views voor taken en een weekoverzicht in kolommen. Pocket Informant HD is een zeer uitgebreide app, dus kijk even in de beschrijving in de App Store of deze app precies biedt wat je zoekt.
De eerstvolgende grote update van Pocket Informant (versie 2.0) wordt eind april verwacht op de iPhone. Twee of drie weken later zal ook de iPad-versie een update krijgen. Op de website van de ontwikkelaar kun je lezen over de nieuwe functies. De ontwikkelaars hebben er ook een blogposting aan gewijd.
Downloaden: Pocket Informant HD (tijdelijk €5,49 – normaal €11,99)
Tipgever: Jeroen
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Hah, synct met Google Calendar!
Begrijp ik het goed dat je 2x moet kopen als je hem op je iphone EN ipad wilt?
Ik ben een van de vroegere gebruikers van Pocket Informant en heb er echt heel erg goede ervaringen mee.
De prijs was toen ook al punt van discussie, maar de zakelijke gebruiker haalt dat er dubbel en dwars uit! Toen heb ik het ook aangeschaft in een aanbieding, en nu voor de iPad in de aanbieding dus meteen weer gekocht 🙂
Eindelijk eens goedkoper, nu eindelijk kunnen aanschaffen se, vond 12 euro nogal veel geld.
Ja, maar het zijn twee verschillende versies qua layout.
De iphone versie draait wel op de iPad maar komt dan niet tot zijn recht op het grote scherm.
Idem! Superapp, voor een nu schappelijke prijs!
jammer dat er alleen maar kan worden gesynct met google en niet met Ical. Groot gemis voor apple gebruikers
Ik laat iCal met Google Syncen (Over The Air), en dat is mijn centrale cloud. Van daaruit synced mijn iPhone, iPad, MacBook, MacPro en gedeelde calenders met mijn vrouw. Je moet dan wel in iTunes de calender-sync uitvinken, anders krijg je dubbele vermeldingen. Werkt TOP.
Heb de iPad versie en iPhone/iPod versie aan volle prijs aangeschaft als gewoon gebruiker voor mijn agenda en taken te delen met mijn vrouw en kinderen, alsook voor het bijhouden van allerlei andere zaken in het dagelijkse leven.
De app is zeker zijn geld waard en nu zeker in de aanbieding, ik kan geen dag meer zonder pocket informant 🙂
Het is natuurlijk balen omdat ik de volle prijs heb betaald toen, maar zo gaat het nu 1maal, vandaag heb ik Asphalt 6 in de aanbieding gekocht voor €0,79 ;), terwijl anderen hier ook de volle €7,xx voor betaald hebben 😀
Geen ota exchange sync? Jammer, weet iemand wellicht wanneer? Zo, voor mij, niet bruikbaar…
Probleem is dat de app niet met google Tasks synct, en dat maakt hem voor mij vooralsnog waardeloos (terwijl ik hem wel op mijn Ipad en android-telefoon heb staan.
via outlook exchange server ook ota (maar jammer genoeg geen exchange iphone en ipad)
Wat is de ideale agenda voor iPad en twee iphones. Wel sync met elkaar……
Binnenkort komt er de ge-revampte versie 2.0 uit. Met meer sync opties.
Ik heb hem toch maar aangeschaft en ziet er op eerste gezicht duidelijk uit.
Kan iemand mij vertellen of en hoe ik de taal aanpas?
Gr. Jan