Prijsverlaging: 20% korting op Amerikaanse Spore Origins

Spore Origins is in de Amerikaanse App Store in prijs verlaagd van $10 naar $8 maar in de Nederlandse en Belgische App Store niet.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

sporeDe nieuwigheid is er alweer een beetje af, maar dat betekent niet dat Spore Origins niet meer geliefd is. Er zijn vast nog mensen die twijfelen of ze het spel zullen kopen. De prijsverlaging van $9,99 naar $7,99 trekt je misschien over de streep. Lees ons eerdere review van Spore Origins als je wilt weten waar het om gaat: het maken van wezens waarbij je in Evolution of Survival Mode moet zorgen dat je wezen het best evolueert of overleeft.


Nu weten we dat we veel lezers hebben die alles graag narekenen en zullen beweren dat de prijsverlaging helemaal niet 20% is als de prijs in de Nederlandse en Belgische App Store van €7,99 naar €5,99 of €5,49 gaat. Dat klopt: het is 20,02% en het geldt alleen voor de Amerikaanse App Store (van $9,99 voor $7,99). Op het moment van schrijven was de prijs in de Nederlandse en Belgische App Store nog gewoon €7,99. Maar omdat veel mensen een Amerikaans iTunes-account hebben wilden we deze actie toch niet ongemerkt voorbij laten gaan.

Informatie

Laatst bijgewerkt
29 oktober 2009 om 22:30
Categorie
Games

Reacties: 6 reacties

  1. Hmm, wel goed dat jullie het posten.
    Maarja , het blijft veel geld.

  2. Hopelijk verlaagt de prijs ook in de Belgische en Nederlandse store. Alhoewel, het blijft duur. Er zijn veel spellen van gelijkaardige kwaliteit die goedkoper zijn.

    http://www.iphonic.be

  3. Ik vind het toch typish, de prijsverwachting van iPhone apps en games. Waar je voor Portal op de PC nog makkelijk 20 euro betaald(e?) en de meeste casual games op Xbox Live Arcade rond de 10 euro zitten, vindt men 8 euro voor bijna alles op iPhone veel te veel.

    Is het zo dat in de meeste gevallen je in het iPhone geval minder waar krijgt voor je geld of wordt mobiel gamen minder gewaardeerd dan console/PC gaming?

  4. Ik vind dat mobiel gamen minder gewaardeerd WERD. Met de iPhone is dit compleet veranderd in mijn mening. Nederlanders zijn denk ik gewoon krenten? Ik vind 8 euro een goeie prijs voor een spel zoals Spore, Bomberman, Crash Bandikoot, of Super Monkey Ball. Als je het vergelijkt, een gelijkwaardig spel op de PSP of NDS kost 40 euro ongeveer.

    8 euro is een prima prijs.

  5. Origineel geplaatst door DavidHmm, wel goed dat jullie het posten.
    Maarja , het blijft veel geld.

    Hoe is het mogelijk dat je dat zegt over een prijs die nog geen 10€ bedraagt!
    Voor in de plaats krijg je dan wel een spel dat mooi en leuk bedacht is als je goedkoop wil spelen ga dan bikkelen of zo.

  6. Origineel geplaatst door patrickx

    Origineel geplaatst door DavidHmm, wel goed dat jullie het posten.
    Maarja , het blijft veel geld.

    Hoe is het mogelijk dat je dat zegt over een prijs die nog geen 10� bedraagt!
    Voor in de plaats krijg je dan wel een spel dat mooi en leuk bedacht is als je goedkoop wil spelen ga dan bikkelen of zo.

    Ik geef ook niet zomaar 10 EUR aan iets uit, vooral niet an zo’n minigame. Er zijn zo ontzettend veel Apps inmiddels die geld kosten. Vaak is het ook nog het probleem dat je gewoon niet weet wat je koopt, of dat het wel leuk is. Super Monkey Ball heeft mij bijvoorbeeld ontzettend teleurgesteld en daar heb ik dus wel even 7,99 EUR voor uitgegeven. En omdat het allemaal virtueel en easy gaat is de verleiding best groot om meer dingen te downloaden dan je lief is. In ieder geval ben ik minder enthousiast om snel iets te kopen en laat me liever eerst goed overtuigen. Spore opzich lijkt mij het geld niet waard. Ik spreek natuurlijk voor mezelf. 😀