Pulp nieuwslezer-app krijgt slimme homepage en iCloud-sync

Pulp voor iPad heeft een update gekregen. De nieuwsapp kan nu synchroniseren via iCloud en heeft een vernieuwde homepage die automatisch de meest interessante berichten toont.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

pulp icoonPulp is een nieuwslezer-app voor de iPad, die het midden houdt tussen Flipboard en Reeder. De app wordt gemaakt door Acrylic Software en kreeg een update met twee belangrijke functies: een nieuwe homepage en de mogelijkheid om met iCloud te synchroniseren. Dat laatste is handig voor mensen die zowel de iPad- als Mac-versie van Pulp hebben geïnstalleerd. Het vervangt de eigen sync-methode die Pulp voorheen gebruikte. In Pulp krijg je het nieuws te zien in een krantenstijl, die je zelf kunt aanpassen door de kolommenindeling en het uiterlijk van de pagina te wijzigen.


De nieuwsartikelen zijn afkomstig van de RSS-feeds waarop je je hebt geabonneerd. Je kunt snel bladeren door nieuwskoppen, previews van artikelen en foto’s bekijken. Door zelf categorieën aan te maken kun je helemaal focussen op één type onderwerp, waar je nieuws over wilt lezen, bijvoorbeeld Politiek of Sport. De nieuwe versie 1.5 van Pulp biedt een nieuwe homepage, waarbij de aanwezige nieuwsfeeds van een gebruike worden geanalyseerd om de meest relevante artikelen boven water te krijgen. Die worden getoond op één pagina.

pulp interface

Ook nieuw is ondersteuning door het retinascherm van de derde generate iPad. Wil je de app installeren, dan heb je wel minimaal iOS 5.0 nodig. Dit weekend is de app met extra korting te krijgen vanwege de update.

Downloaden: Pulp (tijdelijk €2,39 – normaal €3,99)
Ook verkrijgbaar: Pulp voor Mac (tijdelijk €3,99 – normaal €7,99)

Informatie

Laatst bijgewerkt
26 mei 2012 om 21:34
Categorie
Nieuws

Reacties: 2 reacties

  1. Weggegooid geld. Spijt van mijn aankoop! Het indelen van de kolommen is monnikenwerk, sommige feeds worden niet geladen, tergend traag… ‘Het midden tussen Flipboard en Reeder’ is misleidend. Deze app kan niet in deschaduw staan van deze twee apps, en al helemaal niet bij Mr. Reader.
    Advies: gewoon NIET doen!

  2. Origineel geplaatst door Morris
    Weggegooid geld….Advies: gewoon NIET doen!

    Daar kan ik me alleen maar bij aansluiten. Het lijkt er op het eerste gezicht goed uit te zien, maar als je er je eigen feeds in wilt hangen, dan werkt dit niet goed… Door de eerder aangehaalde uitspraak “het midden tussen…” ook op het verkeerde been gezet… Links laten liggen, die app.