Real Racing 2 krijgt nieuwe events

Real Racing 2 krijgt nieuwe events

Firemint heeft Real Racing 2 een update gegeven, met nieuwe events in de single player-mode en betere multiplayer-servers.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

real racingFiremint heeft een update voor de racegame Real Racing 2 uitgebracht. De single player-speelwijze heeft een uitbreiding gekregen, met zes nieuwe events in de career mode. Ook is de layout van de controls verbeterd en wordt de ranking voortaan gebruikt om de positie te bepalen in de multiplayer-games en gamerooms. Firemint heeft bovendien de multiplayer-servers vernieuwd, zodat de performance daarvan is verbeterd wanneer je online wilt gaan racen met andere spelers.


De nieuwe evenst zijn te vinden in Cup, Time Trial, Head-to-Head en Elimintation. De game is momenteel in de aanbieding: voorheen betaalde je €7,99 voor deze racegame. Daarnaast kun je de originele game nog steeds aanschaffen. Real Racing 2 bevat 10 uur gameplay in career mode, 16 online races en 15 verschillende locaties. Je kunt automatisch worden gematcht met 16 online spelers of je kunt met vrienden via Wi-Fi lokaal een racespelletje doen met 8 personen tegelijk.

Downloaden: Real Racing 2 (€3,99)

Reacties: 7 reacties

  1. “t blijft ook gewoon het beste spel

  2. Origineel geplaatst door Marlo
    “t blijft ook gewoon het beste spel

    Sluit mij hier volledig bij aan

  3. Was dit niet al van de week gemeld!?!?

    Maar goed, het is idd een heel goed spel met zeer mooie graphics!!

  4. Goh dit is al de derde keer dat jullie verslag doen over deze update van een week of 2 geleden, ik denk elke keer jeej nieuwe update… maar niet dus.. ouwe update..

  5. Ja, ik hier ook gelijk de Appstore opstarten om de update binnen te halen…

    Ow… oude update… mmm…

  6. Zo mogen van mij wel meer tijd in de iPad versie van RR2 stoppen

  7. Super spel, echt al veel plezier van gehad. Jammer dat dit alweer oud nieuws is, maar hopelijk komt er nog een beter multiplayer menu waarin je bv zelf kan kiezen welke race je joined. 😀

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.