We hebben al eerder aandacht besteedt aan de videoapplicatie uShow van ontwikkelaar Drunknbass. De registratie voor de eerste betaversies zou eigenlijk afgelopen zondag al van start moeten zijn gegaan, maar blijkbaar was besloten om toch nog even te wachten. Inmiddels is de registratie toch van start gegaan. Er lijkt geen beperking aan het aantal betatesters te zijn, maar als je mee wilt doen is het raadzaam jezelf toch snel in te schrijven. Voor de registratie dien je overigens wel het serienummer van je iPhone op te geven. Met dit serienummer wordt een uniek certificaat aangemaakt waarmee je later je iPhone met uShow.com kunt synchroniseren. Het serienummer vind je achterop de iPhone of via Start > Instellingen (Settings) > Algemeen (General) > Info (About).
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Thank you Denni, your information has been added to the database. You will receive an email in the next 24-48 hours with additional info.
@Denni: me 2, jammer dat het zolang duurt, waarom niet gelijk?:P
your information has been added to the database. You will receive an email in the next 24-48 hours with additional info.
hier een complot theorietje.
Dt serinummer gedoen is dit een perfecte manier van Apple ehm… Drunknbass om unlocked iphones op te sporen?? en op een later tijdstip onklaar te maken.
๐
ja tuurlijk… Kunnen hen toch niets schelen.. Als Apple maar spulletjes verkoopt…
@4saus:
tegen die tijd hoop ik een 3G te hebben ๐
Wat heeft Apple eraan om unlocked iPhones ”onklaar” te maken?
Dan verliezen ze veel klanten, dus gaan ze het toch niet doen…
Als ze het niet doen zullen juist meer mensen een iPhone halen vanwege alle unlocked-iPhone mogelijkheden
Je kunt je toch ook registreren als je iPhone wel “legaal” is? Dus dat Apple hiermee iPhones onklaar wil maken lijkt me daarom onzin ๐
Iemand had toch de code gestolen van de videorecorder? dat is alweer een paar maanden geleden, maar volgens mij was dat de code van Drunknbass.
dennis:
je kan je wel registreren, maar je kan Ushow niet op je iphone zetten zolang hij niet jailbreaked is, dus denk dat enkel gehackte iphones aangemeld worden
Ik heb nog steeds geen mail van hun ontvangen… 5 dagen na regristratie
ik vrees dat er nog wel wat tijd over heen gaat… ik heb destijds drunknbass gevolgd op zijn eigen forum, en de daar gemaakte toezeggingen zijn niet waar gemaakt tot op heden… helaas, want het lijkt een prachtig product.
check maar es: http://monsterandfriends.com/iphonevideo
deze werkt wel trouwens: http://iphonevideorecorder.com