Als je de iPhone Dock van Apple hebt aangeschaft, is de kans groot dat je iPhone hierin een groot deel van de dag naast je computer staat te pronken. Eigenlijk is het wel zo leuk hem dan ook maar een functie te geven. Chilli X springt in dit gat met de nieuwe app PhotoFrame. In dit programma kun je een aantal foto’s uit je bibliotheek selecteren die om en om weergegeven worden. Daaronder staat er dan bovendien een klok in beeld. De tijdsduur tussen verschillende foto’s kun je instellen en het programma overrulet de auto-lock functie van de iPhone, dus het scherm wordt niet steeds na een minuut zwart. Lees verder voor nog meer nieuwe programmaatjes: Vier op een rij in drie dimensies en een afstandsbediening voor Powerpoint en Keynote.
App Store: PhotoFrame (€0,79)
Meer info: chillix.net
Rows 3D
Voor de liefhebbers van denk- en bordspellen is er nog een interessant spelletje in de App Store verschenen: Rows 3D van Pixeltin. Het is Vier op een Rij, maar dan op een 4x4x4 bord, dus niet alleen in de hoogte en breedte, maar ook in de diepte. Zeker de moeite waard omdat het in het begin toch verrassend lastig is. Je kunt het bord met multi-touch-gebaren roteren en je speelt tegen de iPhone (5 verschillende levels) of tegen iemand anders op dezelfde iPhone.
App Store: Rows 3D (€1,59)
Pointer
Verder staat er voor het geven van Powerpoint- of Keynote-presentaties nog een heel aardig programma in de App Store, genaamd Pointer. Met Pointer kun je op je iPhone via wifi een presentatie bedienen in Powerpoint of Keynote. je kunt bijvoorbeeld naar de volgende of vorige slide gaan en de huidige slide of de aantekeningen daarvan bekijken op het scherm van de iPhone. Het werkt alleen op de Mac met OS X 10.5 en daarop moet je ook een gratis programma installeren om het te laten samenwerken met je iPhone. Je kunt ook via je iPhone een pointer over het scherm bewegen. In de nieuwte update naar versie 1.1 zijn wat interessante functies aan het programma toegevoegd.
App Store: Pointer (€0,79)
Meer info: Zentropy Software
Tipgever: Truckdiver (PhotoFrame)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Microsoft
Microsoft is, naast Apple en Google, een van de grootste techbedrijven ter wereld. Microsoft is vooral bekend van de Windows-pc's, maar ook van Office, de Internet Explorer- en Edge-browsers, Xbox en meer. Lees alles over Microsoft op je iPhone, iPad en Mac gebruiken. Microsoft heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn, zoals Office en Outlook. Hier zie je alles op een rijtje.

- Microsoft voor Apple-gebruikers
- Microsoft Office op iPhone en iPad
- Wanneer moet je betalen voor Office op de iPad?
- Office op de iPhone installeren
- Office op de iPad installeren
- Microsoft Office op je Mac gebruiken
- Windows op je Mac draaien: dit zijn de mogelijkheden
- iCloud voor Windows gebruiken
- Boot Camp: Windows op Mac
- WhatsApp voor Windows: zo werkt het
- Overstappen van Windows naar Mac
Zal de levensduur van je scherm aanzienlijk ‘verbeteren’ als je hem constant aan heb staan..
Goed voor energie verspilling ook.
Doelloos zn app als de 1e..
Er zijn betere alternatieven, wel wat duurder, maar daarmee kun je dan ook al snel veel en VEEL meer. Werkt op alle systemen en heeft mij al heel vaak geholpen bij het presenteren. Ik raad daarom aan om Jaadu te gebruiken.
Ik ben wel blij met die Pointer app, nu alleen nog een versie voor Windows en dan kan ik het prima gebruiken bij mijn trainingen en presentaties!
Dat zou ik ook nog wel kopen 🙂
Jaadu is alleen wel 20 euro.
Mocha vnc lite is gratis en heeft alleen geen rechtermuisknop functie, dus leuk om te proberen. De volledige versie van Mocha is $5,99, een stuk goedkoper dan Jaadu dus. Wat ook een leuke applicatie is voor powerpointpresentaties, is air mouse, je gebruikt je iphone dan als een soort wii-controller om je muis en toetstenbord te besturen via wifi.
mocha vnc
air mouse
volgens mij is ik-Clickr wel een app die met Windows werkt (ppt bedienen). Staat al een tijdje in de appstore.
bedoel i-Clickr , haha. @bauke –
Ook redelijk duur, niet?
en met i-clickr kun je geen stipje op het scherm laten bewegen wat wel met pointer kan en dat is voor mij toch eigenlijk wel belangrijk het is echt heel handig..
Inderdaad Daniel… Mijn computerscherm (ook LCD) is ook al helemaal naar de @(&$^ doordat ik hem dagelijks meerdere uren gebruik… 😛 Denk je nou echt dat je scherm kapot gaat en je iPhone er veel energie voor gebruikt? 😛