Sportschoenenfabrikant Reebok heeft een iPhone-applicatie uitgebracht. De applicatie zelf is gratis, maar het is eigenlijk een verkoopapplicatie: je kunt ermee een sportschoen op maat samenstellen. Er zitten drie schoenstijlen in: Reebok Ventilator, Freestyle en Classic Leather. Je kunt vanuit niets beginnen of inspiratie opdoen van al bestaande designs. Op 20 punten kun je je schoen aanpassen, materiaal kiezen en kleuren veranderen.
Ook tekst toevoegen blijkt mogelijk, al zal Reebok vast niet elke tekst toestaan. Vervolgens koop je de schoen online bij Reebok of stuur je eerst het design naar je vrienden, om te laten beoordelen.
De schoendesigns verschijnen met geotag op de kaart. Leuk om te proberen, maar mocht je besluiten om de schoenen te kopen, hou er dan wel rekening mee dat je minstens 100 euro per paar kwijt bent. Een reviewer in de Nederlandse App Store zegt, dat je voor het kopen van de schoen wordt doorgestuurd naar een webpagina met Flash. Daar is niet over nagedacht, want dat ondersteunt de iPhone natuurlijk niet.
Downloaden: Your Reebok (gratis)
Via: persbericht Reebok
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
100 euro is nog best goedkoop. Toen Nike ID (+/- ?) 3 jaar geleden live ging, begon de prijs op 140 euro als ik me niet vergis.
Ik zou zoiets alleen nooit op de Iphone doen, maar gewoon op den Desktop of Laptop…
€100 per paar valt enorm mee. Leuke app, als ik onbeveilgde wifi (goeie Nederlands op de vroege morgen) tegenkkm, ff downloaden!
Schoenengek hiero
Het is Your Reebok inplaats van My Reebok
Wie de schoen past, trekke hem aan. Waar kan ik de schoen passen?
Nu nog voor Nike
Idd, veel beter als Reebok 😀
100 euro is toch niet duur voor een paar schoenen? en dan mag je ze nog zelf ontwerpen ook! vet 8)
die site van hun is ook gewoon zeer dodelijk.
Het programma heet niet “My Reebok” maar “Your Reebok”! (tenminste… in de NL store!)