Screenshots Microsoft Office voor iOS opgedoken

Een drietal screenshots laat zien hoe Microsoft Office voor iOS er precies uit moet gaan zien. Volgens The Verge zal de app gratis te downloaden zijn, maar moet je betalen om bestanden te bewerken.
Bastiaan Vroegop -

Microsoft Office iOSTechnologiesite The Verge heeft screenshots weten te bemachtigen van de mobiele apps voor Microsoft Office. Deze apps moeten begin 2013 in de App Store verschijnen en zullen gratis te downloaden zijn. Je kunt dan alleen bestanden bekijken. Wil je bewerkingsopties gebruiken, dan heb je een Office 365-account nodig. Hiervoor moet je een vast bedrag per maand betalen.


Je kunt met de apps gebruikmaken van Word, Powerpoint en Excel. Hoe functierijk de apps precies zullen zijn is nog niet duidelijk, maar volgens The Verge ligt de focus op het verrichten van bepaalde basishandelingen. De apps verschijnen naast iOS ook voor Android.

Verhalen over Office voor iOS duiken al lange tijd op. In oktober werd al gesteld dat de iPhone-apps in 2013 beschikbaar zullen zijn. Toen werd er gemikt op een verschijning in maart 2013. The Verge vermoedt dat de app eind februari of begin maart verkrijgbaar zal zijn. De iOS-versie moet als eerste verschijnen, waarna de Android-versie zal volgen.

Microsoft Office iOS

Reacties: 9 reacties

  1. Zit ik hier al jaren op te wachten en dan kan je enkel bewerken voor een maandelijks bedrag? Kunnen ze daar niet gewoon een prijs op plakken zoals bij pages enz.

    Om documenten te bekijken heb ik geen extra software nodig op mijn ipad/iphone.

  2. Dat is nog eens een tegenvaller..

    Niet eens een gratis bewerkversie.. (Met beperkte functies, zoals Word Web Apps).

  3. Ik kan ze al kijken en volgens mij kan je ook al bewerken met smart office 2. Waarom zou ik hier een vast bedrag per maand voor gaan betalen?

  4. Ben ook wel benieuwd hoe Apple hier op zal reageren met hun inkomstenbeleid…

  5. $6 per maand? Binnen twee maanden terugverdiend met alternatieven die hetzelfde doen.

  6. Ik vind het wel 6 euro per maand waard als de apps de lay-out van mijn documenten niet verpesten en als macro’s en functies blijven werken.

    De trial-/betaversie vanuit skydrive doet dat gewoon netjes, hoewel ik dingen als ingewikkelde voorbladen niet kan aanpassen, blijft het wel gewoon werken nadat ik het document opsla.

  7. Per maand betalen pff.. FAIL

  8. Is nog niet geoptimaliseerd voor de iPhone 5 zie ik… Neem aan dat ze volgende jaar niet gaan falen door het nog in ‘klein’ formaat uit te brengen.

  9. @Bastiaan: hoezo? niet iedereen is wezen overstappen naar een iPhone 5.