Een tijdje geleden hebben we op iPadclub geschreven over MyLight HD en Softbox Pro, twee apps waarmee je je iPad als studiolamp kunt gebruiken. Softbox Pro kostte toen nog €2,39. Momenteel kun je de app gratis downloaden, maar wees snel, want de actie duurt maar kort. Met SoftBox Pro gebruik je je iPad voor productfotografie. Je kunt meerdere vormen, patronen en helderheden instellen. Daarnaast kun je de app gebruiken als lichttafel.
Het werkt het beste als je SoftBox Pro in een donkere omgeving gebruikt, zodat je object zo goed mogelijk wordt belicht. Daarbij kun je een spiegel, wit papier of aluminiumfolie gebruiken om het licht te reflecteren. Er zitten 15 verschillende softbox-vormen in, met 15 verschillende patronen voor bijzondere reflectie-effecten. De helderheid is in 8 stappen in te stellen. Makkelijk voor mensen die vaak foto’s moeten maken voor hun webwinkel, Marktplaats of een gewone website. Uiteraard kun je er alleen kleine objecten en gezichten mee belichten.
Downloaden: SoftBox Pro (tijdelijk gratis, normaal €2,39)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik zal het wel gebruiken voor als zaklamp op straat. Hoop dat ik niet te veel aandacht krijg van de mensen rondom me 😉
Of gewoon een wit plaatje in je fotoalbum stoppen. En met de brightness van je scherm schuiven voor het gewenste resultaat :p
Leek me een geweldige app om m’n huisdier (Afrikaanse olifant) mee te fotograferen. Viel toch best tegen.
@Dombo:
Dat dacht ik dus ook. Het is mij echter wel gelukt om mijn Afrikaanse olifant te belichten, op deze manier:
http://3.bp.blogspot.com/_wk7xOe76SgU/S2E3LO4bjiI/AAAAAAAAACI/1XLckg3gd6Q/s400/chc_ipadwall3.jpg
@Dombo&Joost
Ik heb een Loxodonta pumilio (afrikaanse dwergolifant) in de tuin staan en daarmee gaat het aardig. Toch wacht ik liever tot deze app ook op Snow Leopard is te installeren, want dan kan ik mijn 27″ iMac gebruiken.
@Whacko:
Inderdaad! Veel slimmer dan nóg een app te installeren op je iPad …