Eerder deze week lieten we screenshots van de Soul Calibur-kloon Blades Of Fury zien. Inmiddels heeft ontwikkelaar Gameloft de game door de keuring van Apple weten te krijgen. Hiermee is Gameloft weer een stapje dichter bij zijn doel: 15 tot 30 nieuwe titels voor de iPhone/iPod touch voor het einde van 2009. Blades Of Fury is een 3D arcade fighting game met een groot aantal verschillende karakters, moves en combo’s en de game kan zowel singleplayer als multiplayer via bluetooth of wifi gespeeld worden.
Gameloft heeft twee verschillende bedieningsschema’s in Blades Of Fury geprogrammeerd. Bij beiden is er een onscreen joystick in beeld te zien, maar bij de eerste methode gebruik je ouderwetse knoppen voor de moves, de tweede methode maakt gebruik van gestures om moves en combo’s uit te voeren. Blades Of Fury biedt tien verschillende karakters, elk met specifieke eigenschappen. Er zijn 20 verschillende attacks en combo’s per karakter mogelijk om de game diepgang te geven.
De game kan uiteraard singleplayer gespeeld worden in één van de vier verschillende standen. Wie liever een potje vecht tegen vrienden kan gebruik maken van bluetooth of wifi. Alleen lokale gevechten worden ondersteund, via het internet je tegenstanders verslaan zit er niet in.
Downloaden: Blades Of Fury (€ 5,49)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
App Store
Lees alles over de Apple App Store, de online winkel waar je apps voor iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV en Mac downloadt. Naast de normale softwarewinkel is er ook een Mac App Store en een speciale App Store voor de Apple Watch. Sinds maart 2024 kun je op de iPhone ook apps buiten de officiële App Store downloaden, via onder andere alternatieve appwinkels. Dit wordt ook wel sideloading genoemd.

- Alles over de App Store
- Alles over App Store-abonnementen
- Vastgelopen downloads oplossen
- Eerdere aankopen in de iOS App Store bekijken
- Verbinding met App Store mislukt
- App Store op de Apple Watch
- Mac App Store
- Eerdere aankopen in de Mac App Store bekijken
- Mac-software installeren buiten de App Store om
- App Store-scam herkennen
- Sideloading: buiten de App Store om downloaden
Iemand dit al uitgeprobeerd?
Ben benieuwd, maar wil geen onnodige centjes uitgeven als het op niets trekt. 🙂
Net ff gespeelt, tot nu toe is het zeker zijn geld waard. Gameloft heeft zijn naam toch waar gemaakt, iedereen was er in het begin op tegen maar sinds Assasin’s Creed vind ik persoonlijk Gameloft 1 van de top dev’s atm op de iPhone. Dit is zkr hun 3e top 10 game in a row, thumps up.
/edit[2]
Doh!, ander spel in de aanbieding, had het niet goed gelezen.
Rise Of Lost Empires, die is in de aanbieding.
beter, gelijk loojedus .. 5,79 nooit en ten nimmer!
Wat een saai spel.
Als je soul calibur hebt gespeeld hoef je dit spel al helemaal niet te kopen (tenzij je dat spel echt goed vond (en dan alleen de stijl van het spel). Werkelijk alles lijkt gejat te zijn van dat spel: de characters zijn wel heel erg vergelijkbaar, de maps lijken net kopieën te zijn. Zelfs de eindbaas die je in bepaalde modus hebt is eigenlijk het zelfde ( in SC 2 is dat zo’n vuur ventje, hier is het ook van vuur alleen dan een andere kleur).
Ze hebben niet het vechtsysteem kunnen kopieren, dit spel is gewoon heel langzaam, de acties verlopen niet soepel en de tijd die tussen de acties zit duurt te lang. Ook lijkt je tegenstander zelfs op de moeilijkste stand moeite te hebben om aan te vallen. Vaak win je ook gewoon door maar een beetje op de knopjes te drukken.
Ik zou dit spel niet kopen, het ziet er grafisch leuk uit maar eigenlijk is het gewoon een slecht spel.
wat een bullshit, ik heb nog nooit een aanbieding gezien die maar een paar uur actief was, dan maar weer illegaal via torrent websites en nieuwsgroepen dounlooje
Dan moetk hem niet hebben,eerst O,79 cent zetten en apar uur nadien al meer dan 5 euro,een schande.
Waarom? Wellicht was de aanbieding maar voor 2 uur na de release ofzo. Dat jij hem mis hebt gelopen wil nog niet zeggen dat het een schande is.
Dat is zkr geen schande .. dat is gewoon meer dan een absolute nepperij
Ik vind dat er nogal negatief gedaan word over het game, dat de graphics beter kunnen ben ik het eens, maar dat het game traag reageerd ligt aan je toestel, bij mijn 3G loopt het snel genoeg tussen combo’s.
Ik heb Soul Calibur nooit gekend, maar de dag van vandaag lijken zoveel games op elkaar doordat ze vaak dezelfde formule willen bevatten om succesvol te zijn. Als dit gejat is, dan is Modern Combat dat ook, alsook 95% van de apps in de app store.
Ik heb geen last van framedrops ofzo hoor, ook op mijn touch g2 (sneller dan 3g) speelt de game gewoon te langzaam.
Deze game is gewoon echt gejat, alle characters zijn te linken aan characters uit soul calibur, er zit 0,0 orginaliteit in deze game.
(check bijv youtube video’s van soul calibour 2 (of 3) en check daarna deze game.)
Wat een gezeur zeg over het wel/niet origineel zijn zeg. Het lijkt op SC? Oké, is SC op de iPhone verkrijgbaar? Zo niet, wat is dan je punt. Het gaat om de speelbaarheid.
Ik lig er niet van wakker of ie gejat is of niet, voor een eerste 3D fightgame is dit al een goede start, graag zie ik Tekken graag verschijnen als game op de iPhone aangezien deze serie de refenentie is wat dit soort games betreft.
het spel is snel en super vet .op m’n 3g geen frame drop. mischien moet je je iphone ff een harde reset geven. ik ben soul calibur fan van het eerste uur (ps1 en DreamCast) dit spel is gewoon goed gejat, thumbs up! echt een aanrader.
@ lasharor
Iedereen heeft wel al ideeen van andere gebruikt (zelfs Soul Calibur).Daarbij zijn de gamepersonages wel degelijk door gameloft zelf gemaakt van een oudere java versie van blades of fury (Medieval Combat: Age of Glory)
http://www.gamespot.com/mobile/action/medievalcombatageofglory/index.html?tag=gallery_summary;title
Kijk maar eerst eens naar deze link eer je het woord “gejat” weer gaat uitschreeuwen.