T-Mobile heeft naast een handige app om de belminuten, de facturen en het abonnement te checken ook een praktische app voor op vakantie of tijdens een korte reis. Met de T-Mobile Travel & Surf-app voor iPad en iPhone kun je volgens het bedrijf controle houden over de Travel & Surf-dienst van de provider. Deze hoort niet standaard bij een abonnement, maar kun je los aanschaffen als je naar het buitenland gaat. De T-Mobile Travel & Surf-app is na de update aangepast voor de iPhone 5.

De nieuwe update maakt de app geschikt voor de iPhone 5 en bevat een nieuwe FAQ met daarin allerlei uitleg over de verschillende passen en hoe deze aan te schaffen. Installatie voor vertrek is dus handig, want onderweg heb je zo alles bij de hand. Daarnaast zegt T-Mobile kleine verbeteringen te hebben aangebracht in presentatie en zijn er enkele bugs behandeld.
Wil je meer weten over onderwerpen als datakosten op reis en handige apps voor op reis, dan kun je terecht bij de iCulture Vakantiespecial.
Downloaden: T-Mobile Travel & Surf (gratis, universeel, iOS 4.3+)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Pas op. Het gaat je meer kosten. T- mobile vergeet te vertellen dat als je dataroaming aanzet. Je Ipad of iPhone al direct begint met oa je mail binnen te halen en te controleren of je updates hebt en ga zo maar door. Dit alles gebeurt voor je contact kan maken om Travel & Surf aan te zetten. Dat zijn de dikke inkomsten voor T-mobile. En jij maar dubbel betalen. Dus niet doen, kijk in de omgeving naar een wifi aansluiting. T-mobile in NL duur in buitenland nog duurder.
In mijn geval incorrect. Als ik Dataroaming aanzet en ik heb geen bundel geselecteerd (dus ook niet de per MB optie). Dan krijg ik elke keer als ik een dataverbidning op een smsje van t-mobile dat ik een pas aan moet schaffen.
Laatste jaartje dat deze app nodig gaat zijn 🙂
Recent waren we in Duitsland vlak bij Aken en mijn vriendin had met haar IPhone geen contact met het T-Mobile netwerk, zoals zo vaak. Redelijk zinloos dus om zo’n databundel te kopen. Gelukkig nog maar 5 maanden en dan zijn we er van af!
Nooit last van gehad en ben toch regelmatig in het buitenland. Heb nog nooit hoeven te betalen voor extra kosten naast de internetbundel.