TeamViewer HD voor iPad stabieler geworden na update

TeamViewer HD en Pro HD hebben een update gekregen, met verbeterde ondersteuning voor invoermethoden, muiscursors en systemen met meerdere beeldschermen. Ook is de stabiliteit op de iPad 2 verbeterd.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

teamviewer-windowsVanochtend schreven we op iPadclub over twee recent verschenen apps voor mensen die afhankelijk zijn van VMware. Eén van onze lezers wees op de app Teamviewer, waarmee dat gratis kan. Toevallig is er een uur geleden nét een nieuwe versie van TeamViewer in de App Store verschenen, zodat we er eindelijk eens aandacht aan kunnen besteden. TeamViewer HD is in twee versies te krijgen: een gratis versie en een Pro-versie van €99,99.


Volgens de omschrijving in de App Store is de functionaliteit van beide gelijk, maar is de gratis versie bedoeld voor privégebruik. Je krijgt snel en gemakkelijk beveiligde toegang tot Windows-, Mac- en Linux-computers.

Je kunt met deze software klanten of collega’s meteen op afstand helpen als ze tegen een probleem aanlopen. Maar je kunt ook servers en computers die bijvoorbeeld in een datacenter staan, op afstand bedienen. Daarnaast heb je natuurlijk ook toegang tot je desktop en geïnstalleerde applicaties. Moet je voor je werk een maatwerkapplicatie gebruiken, waarvoor geen iPad-app beschikbaar is, dan is dat geen probleem: je doet alles vanaf je iPad.

teamviewer-macEénmaal installeren of aanschaffen houdt in dat je de app op een onbeperkt aantal remote computers mag installeren. Je hoeft dus niet voor elke computer weer €99,99 te betalen. Naast de app TeamViewer (Pro) HD die je op de iPad installeert, moet je ook de desktopsoftware TeamViewer installeren. Als je daarna het ID van je computer in TeamViewer op de iPad invoert, krijg je meteen verbinding.

In de nieuwste update zijn vijf verbeteringen doorgevoerd:

  • Native iPad-resolutie kiezen bij schermvullende weergave.
  • Verbeterde ondersteuning voor meerdere invoermethoden, waaronder Aziatische karakters.
  • Verbeterde ondersteuning voor muiscursors.
  • Geoptimaliseerde controle op afstand van systemen met meerdere beeldschermen.
  • Verbeterde stabiliteit, vooral op de iPad 2.

Downloaden: TeamViewer HD (gratis) en TeamViewer Pro HD (€99,99)

Reacties: 18 reacties

  1. dit is de beste remote control software voor windows IMO.
    je kunt zelfs de pc gewoon aanzetten, en met je ipad of iphone verder. zelfs om in te loggen op je login screen.

    Echt subliem 🙂

  2. Ook na de update blijft Teamviewer crashen op de IPad 2

  3. Ik gebruik zelf deze app dagelijks, ik heb de nieuwe versie nog niet gedownload. Ik hoop dat een klein bugje is gefixed maar ik de hele tijd mee zat: Als ik apenstaartje (@) typde werd het een twee (2).

    We Shall See!

  4. Ik heb teamviewer net gedownload op me iPad 2, maar hoe kan je je scherm roteren?

  5. @Danny:

    hij doet het hier prima op mijn ipad 2…

    😀 mooie update weer 🙂 zal hem gelijk installeren!

  6. @Willemijn:

    gewoon je ipad draaien ?

  7. @johan:
    Werkt hier niet..

  8. Dat een apenstaartje een 2 wordt ligt aan de instellingen. Je moet geloof ik ook in teamviewer instellen dat je us of international keyboard wilt.

  9. Ik gebruik Teamviewer ook al heel erg lang. Voor persoonlijk gebruik gratis, en platform onafhankelijk. Top.

    En nu op de iPad 2 helemaal top, kan nu overal ter wereld mensen “in nood” (ja, computers zijn een eerste levensbehoeft…!) helpen. Net weer even gebruikt, en zelfs een desktop van 1920×1080 komt goed tot z’n recht op de iPad 2!

  10. De rotatie werkt alleen als je echt je desktop kunt zien. Wanneer je teamviewer opent en je bent bij het log in scherm dan werkt de rotatie inderdaad niet.

  11. Kan iemand reageren op de vraag: waarom teamviewer van 100 euro of logmein van 22 euro? Thanks!

  12. Origineel geplaatst door Frank
    Kan iemand reageren op de vraag: waarom teamviewer van 100 euro of logmein van 22 euro? Thanks!

    Teamviewer gratis versie kan evenveel als de pro versie. De pro versie is gewoon voor als je het commercieel gaat gebruiken.

  13. Mooie update, alleen jammer dat multitasking nog niet word ondersteund, wat wel met veel andere remote apps kan.

  14. ik heb de app verwijderd en daarna opnieuw geiinstalleerd. Werkt nu prima!

  15. iTap RDP is veruit de beste Remote Desktop software, maar Teamviewer is meer bedoeld om mensen te helpen omdat je op de active console van een PC “inlogt”. Hierdoor kan de andere gebruiker zien wat je doet.

  16. @DarkMessiah helemaal mee eens: voor je eigen PC’s / Servers iTap RDP. Dat werkt vlot en zonder extra software op de hosts.

    En TeamViewer for people in distress…

  17. Het zou pas handig zijn moest je met Teamviewer voor iPad een andere iPad/iPad 2 kunnen overnemen (of iPod/iPhone)

  18. Teamviewer was de reden waarom ik mij een IPad heb aangeschaft. Je neemt de IPad quasi overal mee (behalve in de douche of het zwembad) en je kan altijd directe ondersteuning geven aan je klanten!

    Onze klantenservice is er sinds 28 maart sterk op vooruit gegaan 🙂