
TVGids.nl voor iPad gelanceerd
Nadat gisteren al een nieuwe versie van TVGids.nl voor de iPhone en iPod touch in de App Store verscheen, was het vandaag de beurt aan de eerste versie van TVGids.nl voor de iPad. De nieuwe applicatie lijkt dan veel op zijn kleinere broertje, maar is uiteraard aangepast voor het grotere scherm van de iPad. Opvallend is wel dat de app niet in landschapsweergave te gebruiken is. Wanneer je de applicatie opent, krijg je een overzicht te zien van de TV Tips van TVGids.nl en daarnaast heb je de keuze uit andere standaard overzichten, zoals Nu & Straks en Primetime. Evenals in de iPhone-versie kun je ook die helemaal naar eigen wens aanpassen. De applicatie is gratis, maar toont daarentegen wel advertenties onder het TV Tips-overzicht.
Via de knoppen ‘Mijn TVGids’ en ‘Zenders’ linksboven in de applicatie, kun je snel wisselen tussen je persoonlijke tv-gids en het zenderoverzicht. Dit is verdeeld in verschillende categorieën, zoals Nederlandstalig, Engelstalig en Duitstalig. Binnen de detailweergave van programma’s krijg je meer informatie over een programma, zoals het genre en de samenvatting. Bij films worden tevens trailers weergegeven en bij sommige programma’s kun je vanuit de applicatie een promofilmpje bekijken. De applicatie laat alleen programma’s zien die vandaag, morgen of overmorgen uitgezonden worden.
De applicatie laat je niet alleen via Twitter delen wat je kijkt of nog gaat kijken, maar geeft ook weer wat er op Twitter over een programma gezegd wordt. Ook in de iPad-versie is het mogelijk om je via alarmeringen op de hoogte te laten houden van programma’s en met het vergrootglas-knopje kun je naar programma’s zoeken.
Downloaden: TVGids.nl voor iPad (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Waardeloos!
Met reclame en niet landscape te gebruiken.
Dan is de mikrogids een veel betere en mooiere gids.
Bij het selecteren van de 18+ categorie sloeg de app direkt op hol. 🙂
N.a.v. tip van whaan heb ik de Mikrogids is geprobeerd. Deze is inderdaad wat beter dan de TVgids. Alleen geen alarm-functie en geen fotootjes in de bespreking van een programma.
Die van de Mikrogids is toch beter
Geen ondersteuning voor landschapsweergave = FAIL
Gefeliciteerd tvgids.nl met jullie iPad app! Jullie zijn ons voor…
Maar wij gaan dit zeker overtreffen met onze TVGiDS.tv voor de iPad!
ETA in november…
@Stijn Veeger (TVGiDS.tv): Haha, succes! Als je een vloeiende app maakt die niet constant 2-3 seconden denktijd nodig heeft heb je al 1 gebruiker!
Ja wat Kenney zegt!
@Stijn Veeger (TVGiDS.tv): @Stijn Veeger (TVGiDS.tv):
Nu nog de ETA nakomen (was al eerder beloofd) en dan gelijk de PC versie
Welk seniel persoon kijkt nog naar de tv? Middelmatigheid ten top.
Ik vond de hoax app leuker dan deze echte
hij mist helaas zoals alle “gidsen” een multigraph EPG een timeline based gids dus.
Verder is het wel een leuke app, zeker omdat ie gratis is.
Mwah allemaal wel leuke pogingen Veronica gids, MikroGids, TvGids.nl maar de beste en meest gebruiksvriendelijke tv gids is nog steeds die in de Nu.nl app zit.
Geen onnodig grote logo’s, geen crap maar puur wat je wil. Kijken wat er nu op tv is. En snel ook. Die heeft misschien dan wel geen 7 dagen vooruitzicht, of uitgebreide informatie over de programma’s, maar wie gebruikt dat nu echt? Als ik een tv gids nodig heb wil ik gewoon zien wat er op dit moment bezig is. En wat erna te zien is. En simpel genoeg doet nu.nl dat het best.
waarom is de imdb rating eruit verdwenen? (was erg handig, klopte meestal best aardig)
Ik zou zeggen, gemiste kans. Mikrogids app veel beter
Ben enorm tevreden over de iPhone versie van tvgds.tv, dus ik wacht mooi op deze versie voor de iPad 🙂