TvSeries, een app van Nederlandse bodem, is vandaag gratis in de App Store verkrijgbaar. Reden hiervoor is de actie AppEvent, waarbij er iedere dag een iPhone- of iPad-app van een Nederlandse of Belgische ontwikkelaar wordt aangeboden. TvSeries laat je makkelijk door de bibliotheek van TheTVDB.com bladeren, die is gevuld met informatie over televisieseries.

Vanaf je persoonlijke serielijst kun je per aflevering ook aangeven welke je precies gezien hebt en welke nog bekeken moeten worden. Nog te kijken afleveringen verschijnen in je persoonlijke Watchlist.
De informatie die TvSeries gebruikt is gratis voor iedereen beschikbaar op de website TheTVDB.com. Deze website heeft echter geen mobiele variant. Daarnaast geeft de app zelfs zonder internetverbinding toegang tot jouw opgeslagen series. De site richt zich vooral op Amerikaanse televisieseries.
Downloaden: TvSeries (tijdelijk gratis)
TvSeries is alleen op maandag 23 januari gratis verkrijgbaar. Daarna zal de app weer 79 eurocent kosten.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik mis een push optie voor uitzendingen van series. De app zelf nu vind ik nogal kaal.
@Bastiaan: Is het mogelijk dat bij het schrijven over apps aangegeven wordt dat ze toegang willen op je facebook gegevens? Ik blijf het een zorgelijke ontwikkeling vinden dat al die app bouwers mijn gegevens willen hebben. Alleen als authorisatie geen probleem maar toegang tot mijn gegevens nooit!!!!
Vraag me af wat het nut is binnen deze app.
Waarom gelijk als begin scherm?
Apple zou dit moeten verbieden extra optie ok. maar niet telkens met opstarten.
Wat een knullige applicatie. Eerst moet je inloggen op Facebook (waarom??). Daarna kan je pas de uitzenddatum zien nadat je een TV serie hebt toegevoegd aan “My List” en niet direct vanuit de zoekresultaten. Vervolgens moet je aflevering voor aflevering aangeven dat je ze wilt zien. Hoe gebruikersonvriendelijk kan je iets maken?
Ik gebruik zelf sidereel, geen FB koppeling nodig. Gratis!
@RichieB: Op zich is inloggen met je facebook account niet zo erg maar toegang vragen tot je facebook gegevens ook als je de app niet gebruikt is wat mij betreft reden om een app er af te gooien… Ik hoef de app dan ook niet meer te bekijken…
Ik snap niet dat er blijkbaar zoveel mensen zijn die gewoon maar akkoord gaan.
Waarom inloggen op Facebook incl. toegang tot al mijn gegevens?!? Daarnaast werkt de app ook nog eens heel onhandig, om aan te kunnen geven dat ik een episode gezien heb moet ik een keer of 6 klikken. Ik blijf wel gewoon Episoder gebruiken, recht-toe-recht-aan app waarmee je met één klik je watched/unwatched eps bijhoudt.
Het is dat het nu gratis is maar het is nog geen cent waard……Wat merlijn ook zegt erg gebruiksondvriedelijk
Hoewel het programma op zich wel aardig is, heb ik het ook verwijderd. Heb niks met zo’n Facebook integratie. Lijkt me 100% nutteloze toevoeging, waar ze zelf ook niks over zeggen in de Help.
@Constant: Gelijk heb je. Zou ik ook niet doen.
@Constant: Ik werd tijdens het testen vreemd genoeg niet om Facebook-informatie gevraagd. Krijg het scherm wel na een test op een tweede iPhone. Toegevoegd in het infoblok onderin het artikel.
Misschien fijn om te weten: log je niet in met Facebook, dan is de app nog steeds te gebruiken.
Ik gebruik al jaren “Next Episode” om bij te houden wat er uit is en wat ik heb gezien. Met episode summary en je hoeft niets in te loggen.
Tv forecast Of iTV shows (HD) doet het al een tijdje prima voor mij.
Sherlock (screenshot) is trouwens echt een aanrader. Een van de beste mini series van de afgelopen jaren.
iOS 5 is noodzakelijk..
Allemaal bedankt voor de waardevolle input.
We hebben inmiddels een volgende update bij Apple ingediend waarin de meeste opmerkingen zijn verwerkt.
✔ Instellingenscherm om o.a. facebook uit te zetten
✔ Bug opgelost waardoor het ook mogelijk is om te zoeken op een titel met een ‘&’ teken
✔ Mogelijkheid om serie’s te bekijken zonder deze op te moeten slaan
✔ Diverse aanpassingen in de layout