
Twitter voor iPhone krijgt veegfunctie terug in nieuwste update
Twitter voor iPhone heeft vannacht een flinke update gekregen. Met deze update is de veegfunctie (swipe) weer teruggekeerd, die bij een eerdere update verdween. Vooral intensieve twitteraars waren teleurgesteld toen Twitter de functie weghaalde: door met je vinger over een tweet te bewegen kon je snel antwoorden op een berichtje. Sindsdien moest je extra schermtaps uitvoeren om hetzelfde te bewerkstelligen. Met de komst van Twitter 4.1 is de veegfunctie terug en biedt een snelle mogelijkheid om tweets te beantwoorden, te retweeten en als favoriet te markeren. Je hoeft daarbij niet de tijdlijnweergave te verlaten.

Daarmee zijn de radicale veranderingen sinds de laatste update, waardoor heel wat gebruikers afhaakten en op een andere Twitter-app overstapten, niet meer teruggedraaid. Maar het maakt het gebruik van de app wel weer een stuk makkelijker. Naast deze teruggekeerde oude functies zijn er ook nog een aantal vernieuwingen doorgevoerd, zoals verbeterde afhandeling van Direct Messages, kortere opstarttijd, betere resolutie van afbeeldingen en een instelbare lettergrootte. Ook waarschuwt de Twitter-app voortaan bij het uploaden van contactgegevens. Dit is gedaan omdat er onlangs nogal wat ophef ontstond toen bleek dat de app Path ongevraagd contactgegevens uploadde naar eigen servers. Alle aandacht was daarbij op Path gericht, maar veel andere apps (waaronder Twitter) bleken het ook te doen. Voortaan krijg je een duidelijke waarschuwing waarbij je kunt aangeven dat je inderdaad e-mailadressen en telefoonnummers wilt uploaden om te kijken welke vrienden al op Twitter zitten.
Geef jij Twitter voor iPhone een nieuwe kans, of ben je inmiddels overgestapt op een andere Twitter-app?
Downloaden: Twitter for iPhone (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik was vroeger een fan van Tweetie, maar sinds Twitter het heeft overgenomen vind ik er niets meer aan.
Ik zweer nu bij Tweetbot.
Ik ben eerst ook bij Twitter zelf begonnen, maar al een hele tijd geleden overgestapt op Tweetbot.
Ik ben overgestapt naar Tweetbot en die bevalt me prima.
Gewoon de oude vertrouwde originele Twitter for iPhone
Na de grote update overgestapt op tweetbot, en dat werkt toch net ff veel fijner
Ik was inmiddels al overgestapt op Tweetbot, met name om de ’traagheid’ van de app. Ik denk dat ik ook Tweetbot blijf gebruiken, al ga ik ‘Twitter for iPhone’ nog wel even installeren om te kijken of het echt is verbeterd.
Ik stap pas over als er een tijdlijn syncfunctie op komt. Dus de tijdlijn synchroniseren met die van de iPad. Nu gebruik ik Tweetbot
ik werk met hootsuite.
Ik gebruik al een hele tijd Tweetings en ik heb nog geen betere gevonden, Twitter app was meteen een flop wat mij betreft en zal nooit beter worden dan Apps als Twitbird pro of Tweetings.
Ook Tweetbot hier, alles al geprobeerd maar toch het meest fijn in mijn ogen. Twittelator Neue is ook erg goed, maar daar moet je weer betalen voor push.
Ben Twitter trouw gebleven, naast Tweetdeck. De hernieuwde instelling voor lettergrootte is voor mij als (lees)brildrager in ieder geval een verademing. Wellicht dat Tweetdeck nu weer naar de reservebank kan.
Ben in tussen over gestapt naar osfoora
En die bevalt super
Kijk, een van de functies die ik mistte was dat je niet meer zag in een profiel of iemand jouw ook volgde. Dat hebben ze gelukkig ook weer terug gedraaid 😀
Ook ik ben overgestapt naar tweetbot. Mede omdat ze de swipe gestures weg hadden gehaald maar vooral omdat twitter te traag werd. Ik vond wel dat 2,39 een beetje veel is voor een twitter client.
Wanneer gaan ze Twitter for Mac en de iPad-versie nu eens updaten? Deze lopen nu hopeloos achter op de iPhone-versie en de website, vooral Twitter for Mac. Deze is nog niet eens beschikbaar in het Nederlands. Zeker met de komst van Twitter-integratie in OS X Mountain Lion, kan die app wel een flinke update gebruiken.
Twitter app blijft ruk. Ik merk dat er maar weinig mensen Tweetlogix gebruiken. Zou best eens meer onder de aandacht worden gebracht. daar kan zelfs Tweetbot bij lange na niet aan tippen…
Twittelator Neue is mijn op dit moment meest gebruikte client. Tweetbot als goede 2e. Twitterrific als 3e.
Ik blijf echt bij TweetBot.. Naar mijn mening is er geen betere twitter app..
Zonde dat de originele app zo achterloopt qua functies. Momenteel werk ik vooral met Tweetbot en Echofon. Die laatste heeft in mijn ervaring de beste sync tussen iphone/ipad/mac. Maar mag wel wat functies erbij krijgen.
tweetie was goed. twitter overname was ook goed. laatste update naar versie 4 was belachelijk. dus ben ik over gegaan naar tweebot. vind het veeel beter.
Tweetbot is ook betaald?
Hier al tweetbot ver voor iOS 5 🙂 mede voor de snelheid en swipe-features van de app, en het design van tweetbot is natuurlijk ook veel strakker!