Voetbalinfo voor iPhone geeft informatie over voetballers

Voetbalinfo geeft informatie over spelers in de Nederlandse competitie en zes buitenlandse competities. Bij elke speler zie je waar hij gespeeld heeft.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

voetbalinfoVoetbalinfo is een nieuwe Nederlandse app waarmee je informatie over voetballers kunt opzoeken. De app beantwoordt vragen als: ‘Hoe doet Wesley Sneijder het in de Serie A?’ en: ‘Bij welke clubs heeft Ruud van Nistelrooy gespeeld?‘ Van alle spelers in de Eredivisie, Jupiler League, Topklasse en 6 buitenlandse divisies kun je de informatie opvragen. De makers beloven dagelijks de informatie bij te werken. Het gaat daarbij om foto, voor- en achternaam, nationaliteit, geboortedatum, waar en wanneer gespeeld, hoeveel doelpunten gescoord en laatst gespeelde wedstrijden.


voetbalinfo iphoneDe app zelf is gratis, maar via een in app-aankoop kun je nog meer informatie in beeld krijgen, zoals clubinformatie, speelschema, locatie van het stadion, stand, recente resultaten en huidige/historische spelers. Voor deze extra info moet je €1,59 betalen. De app is voorzien van AdMob-banners bovenin het scherm.

Alle informatie over de spelers is afkomstig van de website van Voetbal International (die overigens ook een eigen app heeft), maar Voetbalinfo heeft geen officiële banden met Voetbal International. Niet duidelijk is of de content met toestemming van Voetbal International is overgenomen, dus wees daar bedacht op als je voor de extra info betaalt.

Downloaden: Voetbalinfo (gratis)

Informatie

Laatst bijgewerkt
3 februari 2011 om 10:28
Onderwerpen
,
Categorie
Sport

Reacties: 7 reacties

  1. top app heb hem al een week en heel makelijk met al die aankopen van vitesse hahah

  2. Tja, lijkt me wel een grappige app, ben zelf ook erg fan van voetbal, maar ik vind hem niet nuttig genoeg op hem op me iphone te zetten. De meeste info die ik me al zou afvragen over voetbal, zou ik wel opzoeken op de computer, dan inplaats op zo’n app.
    Maar verder wel handig app, al laat ik liever die ruimte innemen door andere apps.

  3. @Max: Ik vind de app juist handig, als je een wedstrijd kijkt, en je vraagt je af waar een bepaalde speler allemaal heeft gespeeld ofzo, pak je zo even je iphone erbij, zonder dat je iets van de wedstrijd mist…wat bijvoorbeeld wel zo is als je helemaal naar je pc moet lopen 🙂

  4. Ik heb de app al een tijdje, bevalt me uitstekend. Banner gaat overigens weg na de upgrade. Er wordt vrij snel upgedate, nieuwe uitslagen en doelpunten zijn soms tijdens de wedstrijd al bijgewerkt. Stadions is ook wel gaaf om te zien.

  5. Eindelijk een app voor voetbal statistieken! Hoeveel goals scoorde Jari Litmanen in 95/96! Top!

  6. Ik vind de stadion functie wel vet! Prima app!

  7. @Bernd:
    ja oke das dan ook weer waar, je bent veel meer tijd kwijt als je de gegevens helemaal op je comp moet intikken.