Na de overwinning van FC Twente hebben de voetballers een iPad gekregen van clubvoorzitter Joop Munsterman. De voorzitter had zelf al een iPad en dat trok de aandacht van de spelers. Munsterman beloofde dat de voetballers een iPad zouden krijgen, als ze van PSV zouden winnen. Na de winst van 0-1 moet Munsterman eraan geloven, maar hij is er niet rouwig om: “Natuurlijk niet, ik gun het de spelers.”
FC Twente is blij met de prestaties, nadat aan het eind van het vorige seizoen de trainer en diverse spelers vertrokken. De volgende stap is een overwinning in Bremen.
Wat zou leuk zijn voor de voetballers om te installeren?
- Real Football 2011 HD (zie afbeelding)
- Best 50 Goals in World Football History
- Soccer Whiteboard (ook handig voor de coach)
- Soccer Trainer
- Eurosport for iPad
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Genoeg motivatie om je best te doen dus 😛 . En het heeft helaas gewerkt.
Ja zeg, zo kan ik ook wel van PSV winnen! 😛
Jongens van Philips kregen er laatst 1 per doelpunt….
Er staan nu heel veel iPads in Eindhoven op de Marktplaats;
Net of die voetballers niet genoeg verdienen om zelf een iPad te kopen.. Waarschijnlijk waren er al genoeg spelers die er zelf 1 hadden.
Nu de FC Twente App geschikt maken voor de iPad dus!
Was een mooie goal van Chadli
En morgen krijgen ze Braadworst en Bier !!!
Nou staat er in de Telegraaf dat de spelers het nog niet wisten voor de wedstrijd! 😮
Dus van dit artikel klopt niet veel.
@Marc: dat je twijfelt aan dit artikel oke, maar dat je meteen aanneemt dat het niet klopt omdat de Telegraaf jouw bron is. Als er één krant twijfelachtig is….
fc twente had goed gespeeld na een tijd bagger voetbal, maar hierdoor hebben ze dus zo goed gespeeld:p naja vanaaf even mooi die duitsers pakken
Meeliften op het succes van een succesvol product.
Er zit direct ook een calculator app op voor de clubleiding.
Daar kunnen ze dan mee optellen maar ook aftrekken…..