Vonage Mobile for Facebook: bellen naar je Facebook-vrienden

Vonage Mobile for Facebook: bellen naar je Facebook-vrienden

Vonage Mobile for Facebook laat je bellen met je Facebook-vrienden die de applicatie ook op hun iPhone of Android OS-telefoon hebben geïnstalleerd. Het werkt via Wi-Fi of 3G, dus je kunt altijd en overal bellen met je Facebook-contacten.
Robin van t Slot -

Logo Vonage Mobile for FacebookVonage Mobile is een internetservice voor internationale telefoongesprekken met je mobiel. Nu is de Vonage World Mobile-applicatie van deze maatschappij niet zo interessant, aangezien die alleen in de VS werkt. Maar de Vonage Mobile for Facebook-applicatie des te meer. Deze iPhone-app maakt het mogelijk om via Wi-Fi of 3G te bellen met je Facebook-vrienden over de hele wereld. Jij en je Facebook-vrienden moeten alleen een Facebook-account bezitten en de iPhone- of Android-app geinstalleerd hebben. Vervolgens kun je gratis je (internationale) vrienden bellen.


De eerste keer dat je Vonage Mobile for Facebook gebruikt, moet je inloggen en de applicatie in de achtergrond laten draaien. Hierna kun je bellen en gebeld worden. Wanneer je gebeld wordt komen de profielfoto en de laatste statusupdate van degene die jou belt in beeld. Naast telefoongesprekken voeren is het via Vonage Mobile for Facebook ook mogelijk om te chatten met Facebook-vrienden. Het bellen werkt ook tussen iPhones en Android OS-telefoons en met de groeiende populariteit van beide platformen zou deze applicatie je heel wat belminuten kunnen schelen.

Hieronder nog een filmpje met wat extra uitleg:

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Downloaden: Vonage Mobile for Facebook

Reacties: 18 reacties

  1. Nu graag ook nog eentje voor hyves….ik heb niets met facebook

  2. Zo kom ik helemaal nooit meer door mijn beltegoed heen.

    Gelukkig heb ik helemaal geen Facebook vrienden en ken ik alleen mijn zoon die er gebruik van maakt.

  3. Vraag me wel af wat dit doet met batterij verbruik?

    Heb een tijdje de Skype app in de achtergrond laten draaien ook met de bedoeling via voip bereikbaar te zijn, maar dit zoog m’n batterij gewoon leeg.

  4. Idd ook voor Hyves zou fijn zijn.

  5. Ik denk dat het voor hyves niet gaat lukken. Vonage maakt hevig gebruik van de facebook api, met name credentials, IM en addressbook. Dit gecombineerd met push notificatie. Kan een goede app worden.

  6. Hyves is zooo juli 2010. Facebook is de nieuwe hyves. Dus allemaal overstappen!

  7. Nu is wel de vraag of dit nu echt iets toevoegt aan Skype. Dat kan je immers ook toevoegen op je Facebookpagina.

  8. Jij en je Facebook-vrienden moeten alleen een Facebook-account bezitten:

    jaja je facebook vrienden hebben toch een account?? kllinkt verder goed. maar skype werkt net zo

  9. Dit werkt perfect!!! Zojuist uitgeprobeerd, ben nu iedereen op de hoogte aan ’t houden om ’t ook te downloaden 😉

    Thanks iPhoneclub!

  10. En dit is beter dan Skype omdat…?

  11. Origineel geplaatst door Roel
    Hyves is zooo juli 2010. Facebook is de nieuwe hyves. Dus allemaal overstappen!

    Heb je de algemene voorwaarden van Facebook weleens gelezen? Ik ga daar echt niet op staan.

  12. @de schrijvende rechter: en waarom niet dan? het is toch de toekomst of je het wilt of niet

  13. @de schrijvende rechter: nieuwe voorwaarden iphone/appstore mbt lokatieinfo vind je WEL ok :D????

  14. Zag er leuk uit, direct op mijn iphone gezet en hup, vrienden toevoegen maar. Wat blijkt, mag je maar vier vrienden toevoegen…. Blijf dus voorlopig maar gewoon bij skype.

  15. niets nieuws
    toch?
    nimbuzz,, fring,, ebuddy,, enz enz

  16. Ik begrijp het niet helemaal (beetje blond….). Als ik in Duitsland ben en ik wordt gebeld via vonage moet ik dan roaming kosten betalen via 3G?? Of is dat dan ook niet nodig??

  17. Ik heb het geprobeerd net. Werkt echt voor geen meter.
    Gesprekskwaliteit is heeel slecht !
    Onverstaanbaar !
    Jammer! Want het werkt wel goed met die push berichten.
    Laat skype nou gewoon eens komen met push !

  18. Origineel geplaatst door Léon Dekkers
    Nu is wel de vraag of dit nu echt iets toevoegt aan Skype. Dat kan je immers ook toevoegen op je Facebookpagina.

    hoe kun je je facebookvrienden toevoegen aan je skype contacts? ik vind hier niets over terug op skype pagina

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.