De vakantie is misschien een goed moment om een dagboek te beginnen. Wonderful Days is een mooi uitziende app die ervoor geschikt is. De app bevat allerlei mogelijkheden om deze naar je hand te zetten. Je bent niet beperkt tot lettertypes, maar kunt ook kiezen uit verschillende thema’s en randjes. Wonderful Days is ook geschikt om gewoon notities te maken, aldus ontwikkelaar HandyPadSoft.
Je kunt elke dag meerdere bijdragen in je dagboek schrijven. De content wordt daarbij gesynchroniseerd met Evernote, zodat je het later ook nog eens op andere apparaten (zoals je desktop) kunt nalezen.
Met 20 weer- en stemmingsicoontjes kun je aangeven hoe het weer is en hoe je je voelt. Daarnaast zijn er allerlei thema’s en als je foto’s wilt toevoegen kun je daarbij ook nog kiezen uit meerdere schilderijlijsten. Wat de lettertypes betreft heb je keuze uit 12 stuks, inclusief 4 lettertypes die niet standaard in iOS aanwezig zijn.
Je kunt al je bijdrages waarderen met 0 tot 5 sterren, doorzoeken op basis van trefwoorden, voorzien van een wachtwoord of printen met AirPrint. Via mail versturen en exporteren als PDF kan ook. Hieronder zie je een greep uit de beschikbare thema’s, die je trouwens door elkaar kunt gebruiken.
Downloaden: Wonderful Days (€2,39)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Kijk ook eens naar My Vacation en My Vacation HDî–
Ik gebruik ook MyVacation HD, maar desalniettemin ziet deze er ook prima uit!
Weet iemand hier toevallig de zakelijke tegenhanger van?
Deze app lijkt qua functionaliteit erg geschikt voor het verslaan van een bouw bezoek o.i.d.
Ik vind ‘m alleen wat speels!
Mooi op tijd, dinsdag weer beginnen.
Ziet er mooi uit! Ik ben gek op dat soort apps. Ik noteer ‘m even voor het geval ik Awesome Note ooit beu ben (die er trouwens ook in een gratis Lite-versie is).
Alleen al voor die leuke icoontjes zou ik Wonderful Days willen hebben. Kan alleen (nog) geen reden verzinnen voor nòg een dagboek.
Heb de app even geïnstalleerd en gelijk ook weer verwijderd. Ik wilde vanuit een andere app tekst plakken, maar dat kan dus niet. En die tekst ga ik niet opnieuw typen. Een nog andere voor de hand liggende functionaliteit zpzot er ook niet in. Weet alleen niet meer wat dat was.
Is er ook zoiets voor de iPad? Lijkt mij fijner schrijven dan op de iPhone. Iemand een tip?
Voor de dagboekschrijvers: kijk eens naar Day One. Is universeel en ook voor op de Mac î–
@mhoutman: Dank je wel!