Wat is er leuker dan met vrienden een spelletje te doen op zaterdagavond? Je hoeft er je iPad niet eens voor weg te leggen, want Yahtzee HD speel je gewoon op de iPad zelf. Dit dobbelspel (normaal €3,99) is vandaag gratis te downloaden en heeft een voor de iPad geoptimaliseerde interface. Je kunt de klassieke Yahtzee spelen, of kleurtjes gebruiken in Rainbow Mode, strategisch denken in Duplicate mode of snel tegen je vrienden spelen in Battle Mode. Je kunt ook als Yahtzee Adventurer spelen, of met Pass ’n Play de iPad steeds doorgeven aan je vrienden als je met meerdere mensen wilt spelen.
De nieuwe Duplicate Rainbow Mode geeft je de mogelijkheid om twee spelvarianten te combineren. Deze variant is alleen beschikbaar in de iPad-app en niet in de iPhone-app, die overigens ook vandaag gratis te krijgen is. Via Facebook kun je je topscores publiceren en je vrienden uitdagen. Er is ook gezorgd dat je tijdens het spelen naar je muziekcollectie kunt luisteren.
Downloaden: Yahtzee HD
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Kijk dit doet EA nou goed. 1 van de leukste familie spelletjes die er is…..
Ja, alleen een beetje jammer dat ie na een half uur spelen al veertien keer gecrasht is….
Geen last van……
Jammer dat ie nu alweer 2,39 kost….
Late reactie maar alsnog bedankt voor de tip. Erg leuke app!
Het is soms net een echte pc: uit en aan zetten crasht niet meer, leuke app!
Had de app al eerder gedownload in januari (toen ook gratis volgens mij?). De rainbow mogelijkheid had ik nog niet ontdekt. Leuke variant!