Zen Bound iPhone-game tijdelijk gratis vanwege komende desktopversie

Zen Bound iPhone-game tijdelijk gratis vanwege komende desktopversie

Zen Bound is tijdelijk gratis, omdat er een desktopversie voor Mac en PC aankomt. In Zen Bound voor iPhone moet je touw om voorwerpen wikkelen.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

zen boundZen Bound is binnenkort ook op de desktop te spelen. Ontwikkelaar Secret Exit is bezig met een versie voor Mac en PC. Om dit te vieren geven ze de originele app van Zen Bound nu gratis weg. Zen Bound is een 3D-game waarbij het niet om snelheid maar om ontspanning gaat. Je moet een touwtje van beperkte lengte rondom een voorwerp wikkelen, zodat deze kleur krijgt. De game won talloze awards en is erg origineel.


De originele Zen Bound-game bevat 3D-modellen van hout en andere materialen. Je wikkelt het touwtje zo efficiënt mogelijk rondom het gegeven voorwerp, waarbij je een bepaald percentage dekking moet halen. Je bedient de game via multi-touch en tilt. Er zijn 76 levels en een soundtrack van 22 minuten. Ondersteuning voor het Retina Display of Game Center zit er nog niet in. Die twee opties vind je wel in de opvolger, Zen Bound 2.

Downloaden: Zen Bound (tijdelijk gratis)

Informatie

Laatst bijgewerkt
12 november 2010 om 13:21
Onderwerpen
,
Categorie
Games

Reacties: 5 reacties

  1. Ik heb het zitten spelen op een iPad in de MediaMarkt. Het trok me niet echt.

  2. @Martijn:
    Dus? Goed becommentarieerd ook.

    Bedankt iphoneclub voor het melden dat deze gratis binnen te halen is…

  3. Origineel, vermakend en ontspannend. Het spel verveeld niet en is redelijk uniek in zijn soort. Speelde prima op mijn 3G (ook op 4G).

    Ik zou sowieso aanraden om hem te proberen en al helemaal nu hij gratis is!

    Ook de soundtrack en de animaties blijven leuk!

  4. Zou het spel ook een geheime uitgang hebben 😉

  5. Ik had ‘m al eerder gekocht en gespeeld, maar nu hebben ze die nieuwe gratis versie ge-re-published en blijven ze alleen die nieuwe updaten. Nou staat mijn save-game-file dus onder die oude en die nieuwe staat weer op 0.

    Enig idee hoe ik die save-file over kan zetten? Ook handig in andere gevallen trouwens. Normaal kan je alleen je save-files allemaal in één keer over zetten met een reservekopie, maar dat is in dit soort gevallen niet handig en kan dus ook niet. (Ik heb geen jailbreak btw…)

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.