Er zou een nieuw onderdeel gelekt zijn van een toekomstige iPhone. Deze keer gaat het om een backlightscherm, meldt Taiwanese site Apple.club.tw. Op het onderdeel zou te zien zijn dat de aansluiting voor 3D Touch verplaatst is. De bron is er niet zeker van of dit een onderdeel is voor de toekomstige iPhone 7 of beruchte iPhone 6c.
3D Touch- en LCD-aansluitingen verplaatst
Op onderstaande foto’s is lastig te zien of het hier gaat om een iPhone van het 4-inch formaat of dat het een grotere iPhone betreft. Geruchten over de kleinere 4-inch iPhone beweerden dat deze het zonder 3D Touch zou moeten doen, waardoor dit model uitgesloten lijkt.
Los van de verplaatste aansluitingen, zijn er geen details af te leiden. Er zijn momenteel verschillende geruchten in omloop: zowel over een kleine 4-inch iPhone 6c als de nieuwe grotere iPhone 7. De laatste maanden is vooral eerstgenoemde model veel in het nieuws en dat is niet zonder reden. Uit een eerdere peiling op iCulture blijkt dat jullie best zitten te wachten op een 4-inch iPhone.
Locatie van de 3D Touch-aansluiting op de iPhone 6s.
Over de iPhone 7 gaan geruchten dat hij waterproof is en vaarwel zegt tegen de beruchte antennestrepen. Dat de aansluiting nu op een andere plek lijkt te zitten, duidt er in ieder geval op dat er qua innerlijk design het één en ander verandert. Ook verwachten we dat het uiterlijk gaat veranderen, omdat er dit jaar geen sprake is van een S-jaar.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Waarschijnlijk begrijp ik er (weer) niks van hoor. Maar wat is in hemelsnaam het nut ervan om te weten dat een bepaalde aansluiting verplaatst is?
Staat ook in de titel… En toch heb je het artikel gelezen. Net als de meeste van ons hoor. Elke titel met iphone 7 wekt nu eenmaal interesse, al gaat het nergens over
@Paul538: zelf lees ik deze artikelen altijd wel. Waarom? Omdat als er dan een nieuw iDevice uit is, ik denk van goh daarom hebben ze dat dus verplaatst etc.
Dan zou dat betekenen dat de nieuwe iPhone geen OLED scherm krijgt. OLED heeft geen backlight nodig.
omdat er dit jaar geen sprake is van een S-jaar.
Bij Apple weet je maar nooit 🙂
Of weten jullie meer?
Apple doet dat graag, verplaatsen van aansluitingen, dan moet iedereen weer nieuwe spulletjes aanschaffen omdat deze dan niet meer te gebruiken zijn. Voor al die mooie spulletjes vangt Apple dan weer centjes. Het mooie is, voor deze rip-off staan er ook nog eens duizenden schapen in de rij, om zo’n rot Appeltje aan te schaffen. Wake-up, koop een Android.