De populaire auto-app Flitsmeister maakt de overstap naar België. De app houdt je tijdens het rijden op de hoogte van vertragingen, werkzaamheden en de locaties van mobiele flitspalen. Omdat België meertalig is, kun je de app nu ook in het Frans of Engels instellen. In 2010 deed Flitsmeister al eens een poging om België te veroveren. In maart 2015 zou deze nieuwe Belgische app van start gaan, maar het werd uiteindelijk iets later.
Update april 2017: Flitsmeister België is niet meer verkrijgbaar in de App Store. In plaats daarvan moet je de app Touring Mobilis downloaden, die door hetzelfde team wordt gemaakt. De link vind je onderaan dit artikel.
Flitsmeister België
Door Flitsmeister op te starten voordat je de weg opgaat, weet je precies wanneer er een flitser, file of trajectcontrole op je route ligt. Volgens Flitsmeister gebruiken al meer dan 800.000 Nederlanders de app. iCoyote, een soortgelijke app die al langer in België beschikbaar is, krijgt er met Flitsmeister dus een geduchte concurrent bij.
Meldingen van gebruikers en Flitsmeister-redactie
Flitsmeister kan je razendsnel van de meest actuele verkeersinformatie voorzien omdat gebruikers zelf meldingen kunnen versturen. Deze informatie wordt verder aangevuld door de redactie van Flitsmeister die onder meer uit bronnen als Rijkswaterstaat put.
Een speciale widget geeft je snelle informatie over de reis naar je werk of huis, en met de bijbehorende Apple Watch-app krijg je snelle meldingen op je pols binnen. In de instellingen van Flitsmeister is de app nu ook in het Engels of Frans in te stellen.
In een persbericht laat Flitsmeister weten dat uitbreiding naar andere landen ‘in een hoog tempo’ zal volgen. Het doel van de app is om zo snel mogelijk heel Europa te veroveren.
https://www.iculture.nl/gids/beste-apps-verkeersdrukte-verkeersregels-flitsers-vakantie/
- 2017 - 05 april: Flitsmeister België is niet meer verkrijgbaar, daarom downloadlink naar Touring Mobilis toegevoegd.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik gebruik Flitsmeister al een hele tijd in België. En deze werkt ook al een aantal weken!
Bespaart me duizenden euro’s per jaar. Topapp.
De optie om Flitsmeister af te sluiten is verdwenen 🙁 Nu moet ik de app hard killen of wachten tot hij ziet dat ik niet meer aan het rijden ben.
Ik moet op de een of andere manier erg wennen aan het nieuwe app-icon. Nu de blauwe balk met NL erin weg is gehaald vind ik het app-icon de identiteit van Flitsmeister niet meer hebben. Zal wel kwestie van wennen zijn.
Wat omvatten de in-app aankopen Flitsmeister Historie en Pro ?? Niets van terug te vinden in hun app beschrijving !
Ik moet zeggen dat ik de weergaven van de kaart en waar de flitsers zitten niet erg fijn vindt. Dan gebruik ik liever flitsers.
Maar nu heb ik sygic met live flitsers en file informatie en een blackbox in 1 dus gebruik ik ze nooit meer.
Omdat er specifiek wordt gemeld (ook bij de app update) dat je FM moet starten vóór vertrek ivm de meldingen, houdt dit dan in dat meldingen minder betrouwbaar zijn als je de app onderweg opstart?
@JK: Hier idem dito!