Fotobewerker Pixelmator voor iPad verschenen

De krachtige fotobewerker Pixelmator is voor de iPad verschenen. De app heeft veel functies die ook in Pixelmator voor Mac zitten.
Bastiaan Vroegop -

Pixelmator screenshot iPad 2De iPad-versie van fotobewerker Pixelmator is nu in de App Store te vinden. Pixelmator is op de iPad een volwaardige bewerkingstool geworden, waarmee je foto’s tot in details kunt aanpassen. Het is daarmee één van de krachtigere foto-apps die je in de App Store zult vinden. Dat weet Apple ook: afgelopen week werd de iPad-versie van Pixelmator getoond tijdens de iPad Air 2-presentatie, om de rekenkracht van de nieuwe iPad te demonstreren.


Pixelmator laat je foto’s opgeslagen op de iPad bewerken. Wil je foto’s vanaf de iPhone aanpassen? Dan kun je ze met de nieuwe Foto’s-app van iOS 8.1 op de iPad zetten. Daarnaast biedt Pixelmator toegang tot andere fotobronnen, zoals bijvoorbeeld je Dropbox-map.

Pixelmator iPad screenshot

Je vindt in de app opties om kleuren aan te passen en een foto te retoucheren. Daarnaast heb je toegang tot een verzameling effecten en tools voor specifieke bewerkingen. Je kunt in Pixelmator meerdere lagen gebruiken. De iPad-versie van Pixelmator lijkt daarmee veel van de functies uit de Mac-app te bevatten.

Pixelmator werd door Apple op de iPad Air 2 gedemonstreerd, maar je hebt de nieuwste iPad niet nodig om de app te draaien. De applicatie werkt namelijk ook op de iPad 2 en iPad mini en nieuwer. De ontwikkelaar raadt voor optimaal gebruik echter minstens een iPad vierde generatie aan.

https://www.youtube.com/watch?v=YJYZCOq-H_Y

Informatie

Laatst bijgewerkt
23 oktober 2014 om 14:04
Onderwerp
Categorie
Apps

Reacties: 11 reacties

  1. Net als op de Mac is dit een top app. Werkt zelfs prima op een iPad 3 🙂

  2. En dat voor maar €4,50! Deze week komt mijn nieuwe iPad binnen en zal deze gelijk downloaden.

  3. Leuk dat het icoon echt in Apple stijl gemaakt is, het had zo van Apple kunnen zijn.

  4. Nog niet in de NL App Store?

  5. Ik kan het ook niet vinden.

  6. De video’s op internet en de presentatie tijdens het iPad-event hadden me eigenlijk al over de streep getrokken, dus gelijk maar aangeschaft. Mooie prijs ook voor wat je krijgt!

  7. Via de link hierboven “downloaden” gaat het goed.

  8. Komt er ook een iPhone versie?

  9. @Wouter: Gezien het hele precieze werk wat je erop kunt verrichten, hoef je dit niet te verwachten. Zeker omdat ze hun iOS-app willen laten samenwerken met de OSX-app, zal er niet snel een ‘uitgeklede’ iPhone versie komen denk ik.

  10. Origineel geplaatst door Wouter
    Komt er ook een iPhone versie?

    Had hier ook op gehoopt…

  11. Hoge verwachtingen. Grote potentie, maar vele bugs en zaken die niet ver genoeg zijn uitgewerkt als ik het uitprobeer op iPad air. Bijvoorbeeld bestand per mail versturen, openen in andere app, tekst vergroten.