iPhone Air is realistisch concept van iPhone 6

Ontwerper Sam Beckett heeft een zeer realistisch iPhone 6-concept gemaakt dat lijkt op iets wat Apple zou kunnen uitbrengen
Michel Lusthof -

iPhone Air - BeckettDe iPhone 6 blijft een grote inspiratiebron voor ontwerpers. We hebben inmiddels al verschillende concepten voorbij zien komen, variërend van iPhones geïnspireerd op de iPad Air of juist hele futuristische ideeën. We beginnen met het nieuwe iPhone Air-concept van ontwerper Sam Beckett (@samjohnbeck) dat van alle concepten nog het meest lijkt op iets wat Apple zou kunnen uitbrengen.


Concepten van Beckett zagen we op iPhoneclub al vaker voorbij zagen komen. Hij ontwierp eerder een concept voor iOS 8 waarmee je meteen op binnenkomende meldingen kan reageren. Beckett heeft nu zijn visie op de nieuwe iPhone in een video gevat. Hij wilde naar eigen zeggen trouw blijven aan het basisontwerp van de iPhone en koos voor de naam iPhone Air:

Ik heb het toestel iPhone Air genoemd omdat Apple heeft laten zien dat de iPhone volwassen genoeg is voor twee versies (5S en 5C) en ik van mening ben dat een nog duidelijker onderscheid, zoals de iPad mini en Air positief is voor de twee productlijnen.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Zijn concept lijkt veel op de iPhone 5s maar dan met een groter scherm van 4,7 inch met een resolutie van 1920 bij 1080 pixels, ook wel bekend als Full HD. Het scherm heeft een nog hogere pixeldichtheid: 486 ppi in plaats van 326 ppi van de iPhone 5s. Alle Air-versies (iPad, MacBook) die Apple tot nu toe uitbracht waren dunner dan hun voorgangers. Dat geldt ook voor Beckett’s iPhone Air. Het toestel is met 7 mm dikte maar liefst negen procent dunner dan de iPhone 5s.

Over futuristische ideeën gesproken. In onderstaande video tonen de ontwerpers van SET Solution een iPhone 6 met holografische functies. Minder realistisch, maar wel leuke toekomstmuziek.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Informatie

Laatst bijgewerkt
10 maart 2014 om 10:28
Onderwerp
Categorie
iDevices

Reacties: 15 reacties

  1. Vetjes! Achterkant opnieuw glas lijkt mijn onwaarschijnlijk. Verder idd veel gelijkenis met 5S. Groter scherm zou ideaal zijn om mijn 4S op pensioen te sturen.

  2. Alu achterkant met 5C vorm aub ๐Ÿ˜‰

  3. Laat maar komen. Zo wil ik hem wel graag.

  4. @bones:
    Agreed. Ik vind de 5C ook veel prettiger in de hand liggen dan mijn eigen 5. Dat ie iets dikker is kan me vrij weinig schelen moet ik zeggen.

  5. Maak de 5S veel groter en ik koop hem meteen.

  6. Zo koop ik hem onmiddelijk ๐Ÿ™‚

  7. Dat is gewoon mijn iPhone 4, maar dan als 6. ๐Ÿ™‚

  8. Van dat 1e filmpje geloof ik eerder dan dat 2e filmpje en denk zelf niet dat apple die technologie ervoor heeft om en projectie 3D schermpje in te laten bouwen en zo wel dan gaat zo iets onbetaalbaar worden voor de consument

  9. Hopelijk wordt de achterkant liquid metal, ik vind de glas-aluminium combinatie niet heel mooi. Helemaal glas was wel wrg mooi maar zo breekbaar (tenzij dat ook sapphire glas wordt ๐Ÿ˜€ )

  10. Wauw, zie er goed uit! Ik hoop dat ie in september beschikbaar is want dan mag ik n nieuwe uitzoeken ๐Ÿ˜€

  11. Origineel geplaatst door Dinesh
    Van dat 1e filmpje geloof ik eerder dan dat 2e filmpje en denk zelf niet dat apple die technologie ervoor heeft om en projectie 3D schermpje in te laten bouwen en zo wel dan gaat zo iets onbetaalbaar worden voor de consument

    Daarom zeggen ze ook dat het een blik in de toekomst is he.
    Dat ze de techniek etc. nu nog niet hebben wil niet zeggen dat het er nooit komt.
    En tuurlijk zal het voor de consumenten in het begin onbetaalbaar zijn. Maar dat soort technieken worden na verloop van tijd wel betaalbaar. Zeker niet ondenkbaar dat we het in onze smartphones zien tussen nu en 10 a 20 jaar.

  12. Ik hoop dat de simkaart gewoon zo blijft, ik blijf aan het schuren en knippen.

  13. Ik vind een 4 inch scherm eigenlijk groot genoeg. Waarom weer groter?

  14. Origineel geplaatst door bones: Alu achterkant met 5C vorm aub ๐Ÿ˜‰

    Model 5c maar van Carbon fiber dat zou erg mooi zijn

  15. Achterkant met LCD als 2e scherm

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.