12 Dagen Cadeaus: drie minifilmpjes van Verschrikkelijke ikke
Met het 12 Dagen Cadeau van vandaag doet Apple vooral kinderen een plezier. Je wordt getrakteerd op drie minifilmpjes van Verschrikkelijke Ikke (Despicable Me), die in totaal 13 minuten duren. De Nederlands gesproken filmpjes gaan over het kindvriendelijk maken van het huis, de inwerkdag bij het Gru Laboratorium en een filmpje over een banaan. Je kunt de filmpjes in een resolutie van 720p of 1080p afspelen op je iPhone, iPad of Apple TV. En voor het geval je ‘m nog niet had: er is ook een Verschrikkelijke Ikke-game voor iPhone en iPad met véél in-app aankopen.
Wil je daarna deel 1 van de hele film zien, dan kost dat €7,99 (SD-formaat) of €11,99 (HD-formaat). De opvolger Verschrikkelijke Ikke 2 is eventueel voor €4,99 te huur.
In België zijn de Verschrikkelijke Ikke-filmpjes ook gratis te krijgen en af te spelen in de talen Nederlands, Frans, Duits en Engels. In de VS is het cadeau vandaag een aflevering van Sesamstraat uit het 43e seizoen. Abby ziet dat Bob muziekles geeft en besluit dat ze ook een instrument wilt spelen. Maar welke? Grover schiet te hulp.
Downloaden: Despicable Me Presents: Minion Madness (alleen op 4 januari gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
KIJK! Dit vind ik een leuk cadeau. Goed bezig Apple
Haha ik moest wel een beetje lachen om het abrupte einde van de korte samenvatting.
Fantastisch! En ook gewoon in NL, UK, FR en DU hoor?
Bedankt weer iPhoneClub voor het dagelijks melden van het 12 dagen kadootje & de beste wensen voor 2014!
Apple is vandaag dus een echte kindervriend 🙂
Thanks! Vanmorgen lag de media nog te slapen in de VS.
Hoe kies je die taal eigenlijk. Ik heb hier de franse front gekregen met engelstalig gesproken.
Edit: ah ok, links onderaan op de tekst balon klikken 🙂
Sorry voor de domme vraag.
Morgen kinderapp Mr. Crab. Hoop de laatste dag op een superfilm, maar ben bang voor een muziek nummer. Ach ja. Met m’n 4 accounts heb ik toch wat cadeau’s binnen gehaald.
Canada: The Michael J. Fox Show – Pilot
Australië: Blijkbaar 4 afleveringen van “Peppa Pig”
Geen kado dus maar ordinaire reclame. Kinderen worden lekker gemaakt, als ouder mag je vervolgens de beurs weer trekken. Althans, dat is de bedoeling van deze goedkope marketing truc. Ikzelf heb Verschrikkelijke Ikke deel 1 en 2 natuurlijk al lang via Usenet gedownload.
Daar ben je wel erg trots op, maar koop je ook wel eens wat?
Ik heb niks tegen downloaden, maar als iets goed is dan koop ik het, en ja ik download veel, maar ik koop ook veel, althans wat goed is.
Ik vind het cadeau van vandaag het beste tot nu toe.
Het cadeau van vandaag is de app Mr. Crab, wereldwijd. Helaas is het wel voor iOS 7 en hoger, dus je zult iTunes moeten gebruiken als je (nog) niet op het kleurenfestijn aanwezig bent.
Het klopt trouwens niet om dit er standaard bij te plaatsen. De meeste cadeaus zijn dagenlang gratis!
@Bert: Thanks!
Zou dat moeten dan? We betalen al voor muziek, TV series en films middels elke iPhone, Mac, harde schijf of SSD die we kopen.
@Bubbly: oh jij bent er zo een? Ik betaal een paar euro omdat het moet en dan heb ik een onbeperkt downloadabonnement. Als je zo denkt moet je je schamen.