De Alarmfase 1 – P2000-app, waarmee je altijd op de hoogte bent van de laatste P2000 meldingen, bestaat vijf jaar. Om dat te vieren is de app vernieuwd zodat het nog makkelijker wordt om alleen de meldingen van politie, brandweer en ambulance te ontvangen, die jij interessant vindt. Met deze app krijg je de P2000-oproepen, slechts enkele seconden nadat deze verstuurd is naar de hulpdiensten. De eerste week is gratis, daarna betaal je €5,99 per jaar.
In die vijf jaar is Alarmfase 1 meer dan 300.000 keer gedownload en hebben meer dan 200.000 gebruikers zich geregistreerd. De app heeft de afgelopen tijd zelden meer een update ontvangen. Nu de nieuwe versie beschikbaar is, zijn er dan ook meteen een hoop vernieuwingen doorgevoerd.
Geoptimaliseerd en iPad-versie
De app is geoptimaliseerd voor de iPhone 6 en 6 Plus, en ondersteunt nu ook de iPad. Handig als je veel meldingen volgt en een groter scherm van pas komt. Ook kun je de app nu in een liggende modus bekijken als je je iDevice kantelt.
Daarnaast zijn de filters uitgebreid, zodat de meldingen in de app overeenkomen met je ingestelde filters en je brugmeldingen uit kunt sluiten. Ook zijn de menu’s verder versimpeld en kun je de pushgeluiden vanuit de app uitschakelen.
Vorig jaar kreeg de alarm-app een handige nieuwe functie met een straalfunctie, zodat je alleen meldingen ontvangt voor hulpdiensten bij jou in de buurt.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Hopelijk snel een update naar de iWatch!
Update is een verbetering.
Maar er zijn nog wel een aantal zaken die nog moeten worden aangepast om de functionaliteit nog beter te krijgen.
Blijkt dat de app slechts twee capcode’s kan vasthouden. Je kunt er meer instellen bij het instellingen menu, maar deze raak je spontaan kwijt.
Daarnaast is het jammer dat je niet apart kunt filteren op berichten en push meldingen.
Bijv. Alle meldingen uit een regio zichtbaar en push bericht op trefwoord. (grote brand).
Uiterlijk is verbeterd, maar die abbonnementen gooien roet in het eten.
Het is duur en onmisbaar wil je de filters gebruiken.
Reclame is ook zeer storend.
Kent iemand een goed alternatief?
Alleen jammer dat het gros van de korpsen niet met P2000 werkt. Beetje jammer van je maandelijkse abonnement.
@Nico: dan bedoel je ambu en politie denk ik, want qua brandweer gebruiken alle korpsen van NL P2000
Ik heb eigenlijk liever een vaste prijs i.p.v. Een abonnement per maand, kwartaal of jaar.
Als je meerdere regio’s filtert en dan per regio een paar trefwoorden instelt, dan doet het filter vreemde dingen…
En laat niets meer zien…
Als je 1 trefwoord instelt, laat het wel meldingen zien.
Loopt na de Update steeds vast hij is er niet beter op geworden
Ik heb een abo, maar krijg geen meldingen meer na update…..jammer…..tijd voor nog een update!