Albert Heijn geeft 15% korting op iTunes-cadeaukaarten
Heb je geen creditcard en wil je ook je bankrekening niet aan je iTunes-account koppelen, dan is er altijd nog de iTunes-cadeaukaart. Albert Heijn heeft de iTunes-cadeaukaarten deze week met 15% extra korting. Echt waanzinnig veel is dat niet, maar was je toch al van plan de kaarten te kopen, dan heb je nog de hele week om in te slaan. Er zijn kaarten van 15 en 25 euro. De grootgrutter geeft ook korting op vijf andere cadeaukaarten voor hotels, restaurants en beauty. Je hebt er wel een Bonuskaart voor nodig.
Tipgever: Mark
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
iTunes
Lees alles over iTunes, de voormalige software voor het beheren van je mediacollectie op Mac en Windows. Sinds 2019 is Apple gestopt met iTunes op de Mac en in februari 2024 bracht Apple officieel drie opvolgers voor iTunes op Windows uit. iTunes voor Windows bestaat echter nog wel. Ook is er nog de iTunes Store nog voor het kopen van muzieknummers en albums en het aanschaffen en huren van films.

- Alles over iTunes
- Alles over de iTunes Store
- iTunes alternatieven voor Windows en Mac
- Sneltoetsen in de iTunes screensaver
- Wat is iTunes Connect?
- iTunes in de Cloud
- iTunes Match
- iPhone en iPad synchroniseren met je Mac
- De opvolgers van iTunes op de Mac
- Drie opvolgers van iTunes op Windows
- Muziek en films uit de iTunes Store cadeau geven
- Beltonen in de iTunes Store
- iTunes Store in de Muziek-app op de Mac
Even een vraagje over de iTunescard.
Zijn die onbeperkt geldig? 🙂
ik vind het prima dat ze dat doen hoor, maar ik begrijp echt niet wat hun belangen daarbij zijn. Ze maken al geen winst op die kaarten en dan ga je er ook nog korting op geven? Wat is de achterliggende gedachte?
Ander bijkomend voordeel is dat je op deze manier ook de BTW gemakkelijker kunt verrekenen als ondernemer zijde.
@Niels: Er zit GEEN BTW op de kaarten zelf, dus die kan je niet verrekenen.
De BTW zit op de aankopen die je in de appstore doet (met het crediet van de kaart)
Valentijnsdag is de achterliggende gedachte 😉
Maandje geleden gaven ze nog 20% korting, heb toen namelijk €40 betaald voor €50 tegoed.
@Frank: Gratis reclame op sites zoals iPhoneclub en bewustwoordig van mensen dat je bij de AH ook iTunes kaarten kan kopen. (ik zag ze toevallig afgelopen weekend voor het eerst bij mijn AH)
@Frank: Cross Selling!
Je hoeft niet persé een creditcard te hebben hoor, je kan ook gewoon bij clickandbuy een account maken met je bankrekening en het koppelen aan iTunes 🙂
Inderdaad, AH verwacht dat men dan naar de AH komt voor die kaarten, en hoopt dat mensen dan ook meteen iets anders meenemen aan boodschappen.. Zelfde principe als met 3 kratten Bavaria voor 10 euro. En misschien is het nuttig te melden dat er (eigenlijk) wél een bonuskaart nodig is..
@Daan: Nee, 2 jaar geldig. (dus ruim de tijd om het bedrag op te maken).
Ohw?? OK. geen 15% salaris verhoging voor jou dit jaar.. maar dat geeft niet want echt waanzinnig veel is dat toch niet 😉
@Gonny van der Zwaag: volgens mij kun je je bankrekening alleen koppelen via Click&Buy. Als het anders kan hoor ik het graag. Als het niet anders kan, dan is de term ‘koppelen’ vooral verwarrend, omdat het helemaal niet kan.
Als je zelf geen bonuskaart hebt, hebben de caissières die altijd wel. “Heeft u een bonuskaart?” “Nee, maar jij vast wel.” is mijn vaste zaterdagse gesprek in de AH.
nee volgens mij 2 jaar na activering dat staat allemaal op die kaarten
@Daan: Volgens mij is het zoiets als kaart geldig tot 2 jaar na aankoop, en tegoed vervolgens geldig tot 2 jaar na laatste transactie. Precieze termijnen moet je even zelf nakijken.
iCentre heeft een Valentijns actie: 20% procent korting op iTunes kaarten
Iemand enig idee hoe je hier ook zonder facebook gebruik van kan maken? Ik heb namelijk geen facebook account.
(Red.) Verwijderd: geen persoonlijke verkoop bij nieuwsartikelen.
@Jurendy: Ik noem in het artikel ook het koppelen van je bankrekening. Ik hou niet zo van Clickandbuy. Als je tiener bent is het een stuk makkelijker om van je zakgeld gewoon zo’n iTunes-kaart te kopen.
@BofD: Eerder kon je wel eens 15 euro-kaarten voor 10 euro krijgen. Of 25 euro-kaarten voor 15 euro. dat zijn grotere kortingen.
@wimster: Klopt, maar als ik alleen creditcard had genoemd, hadden mensen gezegd ‘het kan ook met je bankrekening via Click & Buy’. Had ik het hele verhaal over bankrekening en Click & Buy erbij gesleept (in het kader van compleet zijn), dan haken mensen na 20 zinnen af omdat ze geen idee hebben wanneer de clou over die AH-korting nou eens komt. dit was een redelijk compromis.