Apple brengt twee nieuwe reclames voor Siri uit

Apple heeft twee nieuwe televisiereclames voor Siri op de iPhone 4S laten zien. Hierin wordt duidelijk gemaakt hoe Siri van pas kan komen bij een roadtrip of het leren spelen van een instrument.
Bastiaan Vroegop -

Siri reclame gitaarApple maakt er sinds de verschijning van de iPhone 4S werk van om Siri in zoveel mogelijk televisiereclames voorbij te laten komen. Het is daarom ook geen verrassing dat er vannacht wederom twee reclames hun debuut maakten op de Amerikaanse televisie. In deze filmpjes is te zien hoe Siri je kan helpen tijdens een reis door Amerika of bij je pogingen om een rockster te worden.


In eerdere reclamevideo’s voor Siri liet Apple nog zien in welke situaties de virtuele assistent van pas komt. De nieuwe video’s zijn op dezelfde manier gefilmd, maar belichten een specifiek persoon die zich met één ding bezighoudt. Op deze manier hoopt Apple te laten zien in welke specifieke situaties Siri handig is om te gebruiken.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-UpmQN55q2g

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-G8fG1bKgQo

Siri

Siri is Apple's eigen spraakassistent en hier lees je er alles over. Siri kan informatie voor je opzoeken, taken uitvoeren en apparaten bedienen. Veel apps werken ook samen met Siri en je kunt met de Opdrachten-app je eigen Siri-opdrachten maken. Je vindt hier onze belangrijkste artikelen.

Siri in iOS 11

Reacties: 7 reacties

  1. Die eerste ownd!

  2. Laat ze eerst maar eens de nl versie uitbrengen!

  3. Laat ze maar eens mer een update voor NL komen voor Siri, klinkt beetje raar als ik constant amerikaans tegen mn telefoon praat.

    Dit is ook de enige reden waarom ik het nog niet gebruik.

  4. Dat gaat dit jaar waarschijnlijk nog niet gebeuren..jammer inderdaad

  5. Die reclames zijn wel leuk maar vanaf wanneer kunnen we de mensen in de reclame Nederlands praten tegen Siri??

  6. Dat ik engels moet praten is nog niet zo’n probleem. Maar laat ze eerst maar eens NL ondersteuning bieden. Nu loop je tegen een hele hoop dingen aan die SIRI niet ondersteund in “the Netherlands”.

    Pas als dat werkt ga ik het denk ik gebruiken. Engels of niet.

  7. Ogen zijn niet zichtbaar.