Apple zoekt een externe juridisch adviseur, zo schrijft The Lawyer. Het gaat om een uitbesteding, waarbij geïnteresseerde advocatenkantoren een offerte moeten indienen vóór de deadline van 30 juni. Tot nu toe huurde Apple een reeks advocatenkantoren in, waaronder Baker & McKenzie, Freshfields Bruckhaus Deringer en Jones Day. De maatregel is op zich bijzonder, omdat veel juridische zaken van Apple vanuit de VS worden gedaan. De juridische afdeling is klein in de VS en nog veel kleiner buiten de VS.
Er is maar één jurist die heel Europa, het Midden-Oosten en Azië afdekt: een zekere Elaine Hutton, die vanuit Engeland werkt. Onderwerpen waarmee de juristen zich gaan bezighouden zijn concurrentie, productgarantie, gezondheid en veiligheid, overheidsregulering en aandeelhoudersconflicen, naast nog een hele reeks aan andere activiteiten. Het gaat trouwens om juristen voor Apple Retail, de divisie die verantwoordelijk is voor alle winkels. Binnenkort wapengekletter vanuit Apple? Of hebben ze de juristen gewoon nodig omdat de maatregelen van de EU teveel werk opleveren voor Hutton?
Via: The Lawyer
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Apple
Apple is het bedrijf achter de iPhone, iPad, Mac, Apple Watch en de andere mooie producten die we op iCulture bespreken, maar ook de vele diensten zoals de App Store, Apple Music, Apple Pay, iCloud en meer. Lees meer over Apple's CEO Tim Cook en de andere Apple-topmensen, hoe je contact opneemt met Apple Support en de Apple Stores in Nederland en België.

- Alles wat je wil weten over Apple
- Apple Park, het hoofdkantoor van Apple
- Apple's managementteam
- Alles over Apple CEO Tim Cook
- Alles over de iPhone
- Alles over de iPad
- Alles over de Apple Watch
- Alles over de MacBook
- Contact opnemen met Apple Support
- Apple Stores in Nederland: Amsterdam, Haarlem, Den Haag
- Apple Stores in België: Brussel en verder
- Alles over Apple's diensten
gaan we dan toch mee maken dat het ifoneclub moet worden :LOL
@Absrnd:
haha Nice
schenden van de merk naam:p
Ik zie ze er wel voor aan, macfan had ook ooit een zusterblad iPodfan en die werd na 1 editie al verboden wegens het schenden van de merknaam
iPod.
Zelfs als een bedrijf het een goed idee vindt, zijn ze verplicht jouw of een licentie te geven voor het gebruik van de naam (doen ze niet graag) of jouw te laten stoppen met het gebruik ervan, namelijk het wettelijk beschermen van de geregistreerde merknaam.
Dus al zijn ze laaiend enthousiast over het iPodfan of soortgelijk gebruik, kans is er dat ze je nog steeds sommeren te stoppen.
Hoogstens: óf stoppen, óf niks meer schrijven over jailbreak en unlock. :S
Mogelijk wordt nu alle chinese plagiaatrommel eens aangepakt? Ik begrijp tenminste dat het niet alleen om Europa gaat?
Dat is om de mensen aan te pakken die Leopard op een andere pc willen installeren lollll.
Misschien omdat er claims komen wegens kartelvorming? De iphone wordt immers niet vrijelijk verkocht.
Mooi als je dat kontrakt wint.