Apple doneert $1 aan RED
Honderd procent van de donaties gaan naar (RED)-partners die het gebruiken om HIV/AIDS te bestrijden in Afrika. Sinds 2006 heeft Apple al meer dan $220 miljoen opgehaald voor (RED) door de verkoop van roodgekleurde producten en accessoires. Hou je niet van rood, dan kun je uiteraard ook gewoon doneren aan de organisatie Red.org of de komende dagen met Apple Pay betalen. Dat kan in de online Apple Store maar ook in de fysieke winkel.
Om aandacht te vragen voor de strijd tegen HIV en AIDS zullen de Apple Stores vermoedelijk ook dit jaar weer rood kleuren. Apple past op Wereld AIDS Dag (1 december) de logo’s aan. Bovendien is er in die week extra aandacht voor de PRODUCT(RED)-producten die je hier kunt zien.
Zoek je nog rode accessoires? Kijk dan eens hier naar:
- Rode iPhone XR: vanaf €709
- Rode iPhone 11: vanaf €809
- Rode iPod touch vanaf €229
- Rode iPhone-hoesjes vanaf €39
- iPad-hoesjes vanaf €45
- Rood sportbandje voor Apple Watch voor €49
- Rode Sport Loop voor Apple Watch voor €49
Meer rode producten in de serie PRODUCT(RED) zien? Bekijk dan ons overzicht!
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Apple viert vandaag 10 jaar Activiteit-app met speciale uitdaging (en zo krijg jij een exclusieve fysieke pin) (24-04)
- Gesloten Apple Store Amsterdam blijkt toch open: bewaker vergeet deur op slot te doen (22-04)
- Apple geeft je 10% korting op accessoires bij inlevering van je oude apparaat (van welk merk dan ook) (16-04)
- Apple werkt aan verbeteringen voor Apple Intelligence: zo gaat Apple dat doen (15-04)
- Apple is voor het eerst grootste smartphoneverkoper ter wereld in eerste kwartaal (dankzij deze iPhone) (15-04)
Kan je in de fysieke winkel dan al contactloos betalen? 😅
Waarom zou dat niet kunnen. Elk modern pinapparaat kan gebruikt worden om contactloos te betalen.
Beetje jammer dat je het dan maximaliseert op 1 miljoen, het gebaar verder is wel mooi
@Benito: Waarom zouden ze hun eigen Pay niet ondersteunen?
Zo zo ze zijn wel gul bij Apple 😒
De Apple store is een van weinige plakken waar ik de afgelopen maanden met m’n pas heb betaald. Werkt ongetwijfeld ook met Apple Pay, maar toch heb je door de anders uitziende mobiele pinautomaten het idee dat Apple Pay niet de beste manier is.
@Michiel: Ik heb afgelopen april nog naar huis moeten gaan om m’n pinpas te halen omdat ik niet contactloos en dus met apple pay kon betelen dus zo’n gekke opmerking was het niet.
1 miljoen euro Max. Zouden ze dat zelf nou ook niet gênant vinden? Draaien 12 miljard dollar winst per kwartaal.