Apple wil zorgen dat ook de eigen medewerkers ervaring hebben met de HomePod. Medewerkers kunnen daarom met 50% korting een HomePod kopen, zodat klanten in de winkel beter kunnen adviseren. Het late kerstcadeau ligt vanaf komende week in de winkels en de medewerkers hebben twee maanden om ervan te profiteren.
Apple gaf eerder korting aan eigen medewerkers toen de Apple Watch in 2015 uitkwam. Toen kregen de medewerkers ook 50% korting op de aankoopprijs. Voor de gouden Edition-modellen ging er 500 dollar vanaf.
De HomePod pre-order begon een week geleden en aanstaande vrijdag (9 februari) zullen de eerste exemplaren geleverd worden. Apple probeert zich te onderscheiden van de al bestaande slimme speakers met een goede audiokwaliteit, met onder andere een multi-tweeter en geavanceerde algoritmes die ervoor zorgen dat je overal in de kamer goed geluid hebt.
Good news for Apple employees: the HomePod will be 50% off for next two months. They previously did this for the Apple Watch when it launched.
— Mark Gurman (@markgurman) February 3, 2018
Beperkingen van de HomePod
Maar er zitten wel een aantal beperkingen aan. Zo heb je een iPhone nodig om de speaker te activeren, kun je maar één Apple ID koppelen en kun je het apparaat niet gebruiken als een gewone Bluetooth-speaker. Je zult een geschikt Apple-apparaat moeten hebben om muziek via AirPlay te streamen. Daardoor is Apple’s speaker minder interessant voor huishoudens waar een mix van apparaten (inclusief Android en Windows) wordt gebruikt. Eerder deze week bevestigde Apple officieel welke audioformaten en muziekdiensten worden ondersteund, waaronder iTunes Match.
Wil je zelf een HomePod kopen? Dan zul je voorlopig nog de normale prijs van $349 of £319 moeten betalen en moeten afreizen naar de VS, UK of Australië.
https://www.iculture.nl/apple-accessoires/homepod/kopen/
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Gerucht: 'Apple werkt aan Vision Air in een nieuwe kleur' (17-04)
- 'Zo komt de achterkant van de iPhone 17 Pro eruit te zien' (17-04)
- Tweede beta van watchOS 11.5 voor ontwikkelaars verschenen (en eerste voor publieke testers) (14-04)
- Apple viert 10 jaar Activiteit-app met speciale uitdaging (en een exclusieve fysieke pin) (14-04)
- 'Apple werkt aan de Vision Pro 2: dit wordt er aan verbeterd' (14-04)
HomePod
Alle belangrijke artikelen over de Apple HomePod onder handbereik. Apple heeft momenteel twee modellen in het assortiment: de kleinere HomePod mini en de grotere HomePod (2e generatie, 2023). De beste tips, gidsen en wat je moet weten over deze slimme speaker, bedoeld voor het luisteren van muziek, het geven van spraakopdrachten met Siri en het bedienen van je smart home. De HomePod fungeert ook als woninghub voor HomeKit en is geschikt als Thread Border Router.

- Alles over de HomePod
- Alles over de HomePod mini
- HomePod kopen in Nederland
- HomePod vergelijken: mini vs groot model
- Review: HomePod (2e generatie, 2023)
- Review: HomePod mini
- HomePod 2018 review: wat zijn onze ervaringen?
- HomePod als woninghub voor je smart home
- HomePod koppelen met Apple TV
- Muziek luisteren op de HomePod
- Muziek bedienen met Siri en HomePod
- HomePod updaten en software bijwerken
- Zo maak je een HomePod stereopaar
Mijn HomePod bestelling is afgehouden van m’n Credit Card en staat nu op “Voorbereiden voor Verzending”.
Nog even geduld hebben.
Ach zelfs met 50 procent korting maken ze er nog veel winst op 😁
@Sjaak: En gelijk hebben ze😁
Dus ze komen te laat met een minder goed alternatief en de concurrentie is goedkoper, meer voorhanden en voor meer in te zetten. Hmmm klinkt idd als Apple zoals Apple tegenwoordig is. Om vervolgens te zeggen dat een featureloos apparaat baanbrekend is tov de concurrentie die er al jaren was. Gelijk aan de Apple TV4 en TV4K. Dus het zal wel weer gekocht worden door iedereen.
Ik mort toegeven dat ik Sen ATV4K heb puur en alleen als HomeKit hub en een iPad twee en half keer zo duur was en ik de HomePod dus ook twee keer te duur vind voor een HomeKit hub functie. Maar goed.
@Jeroen: Oké
@Jeroen: met het verkeerde been uit bed gestapt vandaag? 🤪🤪
En zie hier weer eens hoe gesloten het systeem van apple, maar ook google en al die andere spelers op de markt, houden. Delen ? Wat is dat ook al weer?
Verleren we steeds meer. Jammer, gemsite kans tot werkelijke verbinding.
Dat is een van de redenen dat ik alles van Apple heb, omdat het gesloten is😃
@Patrik: inderdaad dat dus
Mijn mening hierin is dat hoe minder Apple deelt met Google en zo, hoe beter. Dat is de reden dat ik kies voor Apple.
Ik hoop dat in de toekomst het geluid van je tv over deze speakers kunnen. Dan zie ik er twee wel zitten 🤪 tv heeft WiFi dus wie weet
@Mike: Met een Apple TV moet dat mogelijk zijn.
@Mike: als je gebruik maakt van een Apple TV kan dit al. Deze heeft de optie om audio over een AirPlay speaker te zetten. Met AirPlay 2 zijn meerdere speakers aan te sluiten als ik het goed begrijp. Ik hoop zelf eigenlijk dat je met meerdere HomePods een surroundgeluid opstelling kan maken. Dan kan mijn bedrade thx / dts 5.1 vervangen worden…
@Mike: Een Samsung heeft ook WiFi
En dat dus! 😏
@Thijs, Paul en Sander! 😉
Hopelijk kan Siri je wel horen met “hey siri” als je muziek aan het afspelen bent op je HomePod. want op dit moment is het niet mogelijk als ik muziek af speel op mijn mobiel/ipad dat siri mij hoort.