Apple verstuurt verzendbevestigingen voor Lightning-adapter

De eerste verzendbevestigingen voor de Lightning-adapter zijn verstuurd. De adapter zal rond 9 oktober worden geleverd aan kopers.
Bastiaan Vroegop - · Laatst bijgewerkt:

Lightning-adapterApple heeft verzendbevestigingen verstuurd naar de eerste kopers van de Lightning-adapter, waarmee je de iPhone 5 kunt aansluiten op kabels en accessoires met een 30-pins aansluiting. Het hulpmiddel werd op dezelfde dag als de iPhone 5 aangekondigd, maar kampte enige tijd met lange verzendtijden. Kopers konden er op rekenen dat de adapter ergens in oktober zou worden verzonden.


De eerste verzendingen worden op onder andere 9 oktober geleverd in Australië, aldus MacRumors. Tegen die tijd zullen waarschijnlijk ook de eerste indrukken online verschijnen, waaruit zal blijken hoe het accessoire werkt met bepaalde accessoires. Eerder bleek dat de adapter niet langer iPod out ondersteunt, waardoor je niet je muziek in bijvoorbeeld een auto aangesloten op een speciale dock kunt besturen. Later verschijnen er nog andere adapters, waarmee je de iPhone 5 kunt aansluiten op een HDMI- of VGA-aansluiting.

Het is nog niet duidelijk of de adapter al naar Nederlandse of Belgische kopers is verzonden. Als de verzending in Australië is begonnen, lijkt het niet onwaarschijnlijk dat hetzelfde binnenkort ook in Nederland en België zal gebeuren. In de online Apple Store staat nog steeds dat de adapter in oktober verzendklaar is.

Reacties: 18 reacties

  1. Applausje voor Apple. Nu nog mijn iPhone5 verzenden! Wordt tijd.. 3 weken wachten op een telefoon is niet meer van deze tijd, toch ๐Ÿ™‚

  2. Ik ga die Lightning adapter echt niet kopen, en is wel een hele vreemde oplossing van Apple.

    Dit is toch net even een slimmere oplossing.

  3. Ik zag dat de adapters gewoon beschikbaar waren op 28 september in de Apple Store in Amsterdam bij de lancering van de iPhone 5. Veel iPhone 5 kopers namen er 1 mee naar huis. Ben wel benieuwd naar de ervaringen.

    Inmiddels worden de adapters ook op Ebay verkocht voor de helft van de prijs. Ik ben benieuwd of deze het net zo goed doen of dat enkel de Apple adapters gaan werken

  4. @Bluevoice: Ik ben ook benieuwd of die op eBay het gaan doen. Op marktplaats worden deze ook aangeboden maar daar staat bij dat alleen het laden werkt… ik hoop niet dat we verplicht deze van 30โ‚ฌ moeten gaan kopen.

  5. Origineel geplaatst door Dennis Vroomen
    Applausje voor Apple. Nu nog mijn iPhone5 verzenden! Wordt tijd.. 3 weken wachten op een telefoon is niet meer van deze tijd, toch

    Moet je ook nog eens rekenen dat die telefoon gemiddelt โ‚ฌ800 kost. Wat zit de wereld soms toch raar in elkaar ๐Ÿ˜‰

  6. De lightning adapters waren helaas niet beschikbaar op 28 september bij de launch van de iPhone 5. Ze hadden alleen maar extra kabeltjes.

  7. Die van mij is nog niet verstuurd helaas…

  8. @Dennis Vroomen: hoezo 3 weken, 28 sept tot 8 okt is net aan 1,5 week. Tellen is ook een kunst

  9. Origineel geplaatst door Dennis Vroomen
    Applausje voor Apple. Nu nog mijn iPhone5 verzenden! Wordt tijd.. 3 weken wachten op een telefoon is niet meer van deze tijd, toch

    Grappig dat je het zo zegt. Volgens mij is het juist wel van deze tijd. Bij de introductie van de Siemens C25 stonden mensen niet in de rij bij de lancering. Ik kreeg hem van Libertel gewoon mee bij het afsluiten van een abonnement. ๐Ÿ˜‰

  10. @Flieps: Haha, het is maar hoe je het bekijkt inderdaad. Ben wel benieuwd eigenlijk of er al mensen zijn die hun iPhone hebben ontvangen, die op 28 september besteld hebben (online Apple Store)

    @marc: Nou, nou..rustig maar. Ik bedoel dat er 3 weken levertijd wordt aangegeven door Apple.. Ik kan wel tellen, hoor ๐Ÿ™‚

  11. Misschien toch maar mijn iPhone 5 annuleren als hij geen geluid ondersteund.. Hoe moeten we dan audio luisteren in de auto? Bluetooth?

  12. @Dennis Vroomen: op mijnes zit 6 weken levertijd ๐Ÿ™

  13. Origineel geplaatst door Val
    @Dennis Vroomen: op mijnes zit 6 weken levertijd

    vreemd volgens Apple is het nog steeds 3-4 weken
    Verzendklaar: 3-4 weken

    voor alle uitvoeringen (16,32 en 64gb)

    En @Marc Dennis had het over de telefoon en niet over de adapter dat daar zo’n levertijd op zit.

    Ebay adapters kunnen alleen laden en niet syncen, op dealextreme zijn ze ook te vinden.

  14. En daar zit je dan met je dure design dock -.- -.-

  15. Origineel geplaatst door bramo.
    En daar zit je dan met je dure design dock -.- -.-

    Je hoeft toch geen iPhone 5 te kopen ๐Ÿ˜‰

  16. stukje goedkoper hier, dan maar iets langer wachten, heb mijn iphone 5 ook nog niet binnen dus geen probleem.

  17. Net de iPhone 5 bij de apple store in Amsterdam gekocht, icm een abonnement hebben ze bijna alle modellen gewoon op voorraad.

  18. Ik ben in Amsterdam,Eindhoven,Maastricht en Breda geweest de afgelopen 2 weken en nergens geen dockconnector te krijgen…
    Het grappige van alles is dat je verschillende reacties krijg in diverse winkels, en waren winkels bij die niet eens wisten waar ik het over had…
    De enige winkel die me goed heeft geรฏnformeerd was PhoneHouse!
    Ik heb hem nu bij de Apple Store besteld, ik hoop dat ik hem snel binnen heb want ken hem nu niet opladen in me auto!
    Wachten op de thirt party CarComm systeem gaat zo ie zo een eeuwigheid duren!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.