Apple Watch Nike+ vanaf 28 oktober verkrijgbaar
Apple heeft een datum bekendgemaakt voor de Apple Watch Nike+. Samen met de nieuwe Apple Watch Series 2 introduceerde het bedrijf in samenwerking met Nike ook deze nieuwe sportuitvoering. Hoewel de Apple Watch 2 in september in verkoop ging, bleef een officiële datum voor het Nike+ model tot nu toe uit. Die datum is er nu wel: de Apple Watch Nike+ is vanaf 28 oktober verkrijgbaar.

Apple Watch Nike+: speciale sportuitvoering
De Apple Watch Nike+ is een nieuw sporthorloge voor hardlopers in samenwerking met Nike. Deze speciale uitvoering verschilt slechts op een paar punten van de Apple Watch Series 2. Zo zijn er de speciale geperforeerde sportbandjes in vier flitsende kleuren, exclusieve Siri-commando’s en twee speciale Nike-wijzerplaten. Verder is de Apple Watch Nike+ hetzelfde als de Apple Watch Series 2. In september voorzag Apple de Apple Watch Series 2 van ingebouwde GPS, verbeterd display en snellere dualcore-processor. Ook is het horloge waterbestendig tot 50 meter.
https://www.iculture.nl/apple-watch-kopen/
Verkrijgbaarheid
De Apple Watch Nike+ is vanaf 28 oktober verkrijgbaar in 38 mm en 42 mm en je kunt kiezen uit vier kleurcombinaties: zwart/volt, zwart/cool grijs, mat zilver/wit en mat zilver/volt. De gaatjes in deze bandjes zijn bedoeld om zweet beter af te voeren. Deze bandjes zijn exclusief voor de Apple Watch Nike+ en daardoor niet los verkrijgbaar. Het goedkoopste model met 38mm horlogekast kost €439 en voor de 42mm uitvoering betaal je €469. Ook is de Apple Watch Nike+ verkrijgbaar bij Nike-winkels, speciaalzaken en warenhuizen. Meer informatie over de Apple Watch kopen lees je in ons hierboven genoemde artikel.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Nanoleaf Pegboard Desk Dock: slimme verlichting én organisatie voor je bureau (16-04)
- Beats heeft nu ook eigen oplaadkabels: nuttige toevoeging of niet? (15-04)
- Nieuwe Chipolo POP is een kleurrijk AirTag-alternatief met twee grote voordelen (15-04)
- Robotstofzuigers werken nu met HomeKit: dit zijn de eerste ondersteunde modellen (02-04)
- 'IKEA werkt aan BILRESA: dubbele knoppen met Matter en Thread voor je smart home' (27-03)
Apple Watch Series 2
Apple Watch Series 2 is de tweede generatie Apple Watch, met verbeterde batterijduur en snellere chip. Lees hier alles over functies en verkrijgbaarheid. Het model is in 2017 opgevolgd door de Apple Watch Series 3.

We zullen zien. Mijn bestelling staan al een tijdje op ‘Verzendklaar Eind oktober’…
Hoewel ik geen meter hardloop 🙂 vind ik toch dit model erg cool. Lekker flitsend en opvallend. Leuker dan de meeste andere modellen en bandjes.
any news on the airpods?
@Rick: Ook 28 oktober, samen met de nieuwe MacBooks. Laten we hopen nog iets eerder, maar denk het niet
Kan je met deze ⌚ wel een marathon uit lopen?
Redt de accu het zo’n 4 uur in workout mode?
Ben zo tevreden met de Watch 2, het scherm is wel heel gevoelig met hardlopen, Als de mouwen van m’n hardloop jasje het scherm raken kan hij hem al pauzeren of zelfs stoppen. Heb dus altijd de waterstand aanstaan.
@Radar: zoek maar eens op youtube. Er zijn mensen die dat getest hebben. Kan het horloge het?:ja. Maar kan jij het ook?
Dat bandje vind ik echt vet ontworpen. Simpel maar vet
Wel jammer dat de bandjes ook bij de kleur watch horen. Dus het donkere/groene combinatie bandje hoort bij de zwarte Apple Watch, terwijl ik juist dat bandje zou willen bij de zilveren Watch…
Hmm dat is wel irritant. Ben benieuwd of dat altijd gebeurt of afhankelijk is van het materiaal van je shirt/jas…
@Jordy: Is afhankelijk van het materiaal, heb er zelf namelijk nog nooit last van gehad terwijl ik bijna dagelijks een rondje heb hardgelopen sinds ik het horloge heb.
@Radar: Vier uur met GPS lukt makkelijk, denk dat je, als hij volledig opgeladen is, net boven de 5 uur uit komt! Moet lukken dan die marathon 😉
@Radar: Heb afgelopen zaterdag twee tenniswedstrijden gespeeld van zo’n 2 en een half uur per stuk met de Apple Watch 1 + activiteitenapp. Aan het eind van de dag nog 20% batterij over.
Heb reviews gelezen dat met alle toeters en bellen aan hij het zo’n vier a vijf uur volhoudt. Dus voor de marathon wel even helemaal opladen.
Kwam ook uit naar voren dat de AppleWatch de enige is die om je pols echt goede hartslagmeting heeft bij serieuze training.
@Justin w: Justin, kom op. Dat je die marathon niet uit kunt lopen binnen de gestelde tijd is geen reden om dat falen bij de Apple Watch meer te leggen 😉
Wat is nou echt de toegevoegde waarde van de watch.
Waarom zou ik hier 470 euro voor uit moeten geven?
Ik vind deze versie wel heel cool!
Hopelijk heeft Apple Amsterdam genoeg op voorraad de 28ste..
Wanneer is het bandje los te bestellen?
Want ik ben nog uiterst tevreden met m’n sports serie1, het bandje zou ik echter wel erbij willen hebben
@Teebee: Denk dat dat niet gaat gebeuren. Dat is een van de weinige dingen waarin deze Apple Watch zich onderscheidt.
Gebruiken jullie de standaard app om hard te lopen of de Nike app?
Ik zie geen meerwaarde van de nike app. En met de standaard app word ook nog is alles mooi opgenomen in de “Activiteit” app
@Teebee: Vast wel via China fso.
He maar leuk dit model maar ze kunnen de andere modellen nog nieteens leveren…. 🙁
Idd leuke versie. Toont de ⌚️snelheid tijdens het lopen ook in km/u?
@Kurt: ja zeker zowel live km/u als gemiddelde. Echt een top band. Dit gewoon met de standaard Apple app om te lopen.
@Edwin: bij mij inmiddels aangepast naar 10 november
@Kurt: Geloof dat hij alleen het tempo aangeeft (min/km) en dus niet de snelheid (km/u) tenzij je hem op fietsen zet, dan doet hij dat wel. Geloof ook niet dat je dit zelf kan veranderen in de instellingen..
@Swen: wat bedoel je met de waterstand? Heb nu week apple watch 2 en laat de speaker trillen etc na flink zweten maar verder? Is er een echte “stand”?
@Frederik: tijdens workout swypen naar rechts en slotje aanklikken. Wordt dat bedoeld?
Nou Daan, ik denk niet dat onze verre oosterse ‘buren’ zich dat zullen aantrekken…..
Alles wat Apple maakt, maken zij in no-time na….. voor een fractie van de Apple prijs 😉
Nog niemand zo’n bandje gesignaleerd?
Ik kijk al regelmatig op AliExpress maar nog niks gevonden 😉
Valt me op dat de Apple Watch op deze foto mooi zwart is. En daarmee heel gaaf doorloopt in de kleur vd sportband. Echter als je op Apple site kijkt bij de Nike edition en deze “zwarte” aanklikt kies je niet zwart maar spacegrey en tonen de foto’s echt ’n lichtere kleur horloge dan ’t sportbandje. Wel jammer…😳 Een echt zwarte Apple Watch zoals de zwarte versie iPhone 7 had wel heel cool geweest.
@Frederik: als je de op de Watch op het waterdruppeltje tikt is het scherm vergrendeld tegen aanraken van het scherm, wanneer je klaar bent dan draai je aan de knop en dan heb je inderdaad dat speaker geluidje. Test maar is, het scherm reageerd dan nergens op
@Teebee: En betere kwaliteit. China zal ze ze ongetwijfeld gaan verkopen ja, daar ging jouw reactie dan ook niet over.
Ik heb al ruim een half jaar een ‘china-made’ bandje aan m’n sports uitvoering, bevalt uitstekend en doet niet onder voor een originele. Dus…….
Ik weet niet of t mag, sorry voor als het niet mag maar ik heb een link gevonden!
@Swen: Sven welke app gebruik je? De Nike app laat namelijk gen splits zien, ook de hartslag is niet goed,
@Swen: de standaard app laat geen plattegrond zien volgens mij