Weer-app storing

Storing bij Apple Weer-app: ophalen van data duurt lang

Het regent klachten in Nederland
Apple's weerapp heeft de afgelopen dagen moeite om data op te halen. Je moet soms behoorlijk lang wachten voordat de weerschermen en widgets met gegevens zijn gevuld. Soms verschijnt er helemaal geen info in de Weer-app en krijg je de melding 'Geen weersinfo'. Wat kan er aan de hand zijn?
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Storing in Apple Weer-app

Een paar dagen geleden was er ook al een storing bij de Weer-app, waardoor er helemaal geen gegevens opgehaald konden worden. Die storing zou inmiddels zijn opgelost, al heeft niet iedereen die ervaring. Heel wat Nederlandse Twitter-gebruikers hebben er juist nu last van. Het ophalen van data duurt langer dan je gewend bent en vooral bij het toevoegen van een nieuwe stad kan het een halve minuut of langer duren. Goed om te weten: niet iedereen heeft er last van.


Apple’s storingspagina voor iCloud meldt voor vandaag alleen problemen in Alaska, maar de werkelijkheid is anders. Het kan soms lang duren voordat je het weerbericht te zien krijgt. Da’s knap onhandig als je voor de paasdagen een dagje uit wilt plannen en gewoonlijk op deze app vertrouwt.

Weer-app geen weersinfo

Gelukkig zijn er genoeg weerapps voor de iPhone die wel goed werken en de meeste mensen hebben ook wel één of meer alternatieven achter de hand.

Weer-app storing

Wat je zou kunnen proberen is om de Weer-app geforceerd af te sluiten en weer te starten, maar als het probleem aan de iCloud-kant zit, heeft dat weinig zin. Het feit dat er eerder ook al een iCloud-storing bij de Weer-app was, wekt de indruk dat Apple het achter de schermen niet goed voor elkaar heeft en dan zit er niets anders op dan afwachten en hopen dat de oorzaak snel wordt gedetecteerd.

Bekijk ook

Dit zijn de beste weerapps voor iPhone en iPad

Dit zijn de beste weerapps voor de iPhone en iPad. Wat is de beste gratis weerapp en welke is het mooist? Welke andere weerapps zijn nog meer de moeite waard? In deze gids zetten we de leukste en meest betrouwbare weerapps voor je op een rij.

Informatie

Laatst bijgewerkt
4 april 2023 om 10:09
Onderwerpen
,
Categorie
Apps

Reacties: 19 reacties

  1. Klopt leeg scherm

  2. Hier in België ook problemen werkt niet zoals het hoort.☹️

  3. Waar ik nu al echt jaren last van heb is dat ik mijn iPhone taal op Engels heb staan en dan per app sommige op Dutch heb staan. De weer app is daar 1 van.

    Probleem wat ik ervaar wat echt bloed irritant is, js dat hij constant random weer terug gaat naar Engels terwijl die in de instellingen gewoon nog op Dutch staat.

    En hoe vaak ik ook aangeef bij Apple dat dat gebeurt we zijn nu zeker 2 iOS updates verder en het is er nog steeds..

  4. Vanochtend viel me dit voor het eerst op. Ik gebruik de weer app elke dag (en de afgelopen week in verschillende Europese gebieden).

  5. Werkt sinds kort weer.

  6. Volgens mij zijn er grotere problemen met icloud; Heb ineens ook problemen met het ontgrendelen van mn mac via watch en de berichten syncen niet meer goed. Sinds Ventura eigenlijk nooit geen last meer van gehad.

  7. @Rudra: en wat is dan het probleem ?

  8. Hier ook geen weer info 😫

  9. @Robert: Toch niet…

  10. 1. Locatiebepaling UIT zetten
    2. Harde Reset van de iphone
    3. Locatiebepaling AAN zetten
    4. De native Weer App activeren

    Als het goed is worden alle weer data update van aangemaakte locaties geladen incl. de juiste tijdlijn die van kracht is op de locatie waar de iphone zich bevind. Vanochtend vroeg kreeg ik steeds de tijdzone te zien van de westkust van de VS bij alle weerlocaties.

  11. @MELK: Bedankt voor de tip, hij doet het idd weer. 👍🏻

  12. De Weer app geeft vaak slecht weer aan, wolk met regen bv terwijl er dan die gedag ook volop zon is. Ik vind het een negatieve weer app en gebruik hem dan ook niet.

  13. Zijn er ook mensen hier die problemen ondervinden met het antwoorden van whatsapp berichten via CarPlay?

  14. Origineel geplaatst door Jordy
    Zijn er ook mensen hier die problemen ondervinden met het antwoorden van whatsapp berichten via CarPlay?

    Ja ik ook, geen idee waarom maar hij zegt dat er iets fout gaat met het maken van het antwoord

  15. Origineel geplaatst door Jordy
    Zijn er ook mensen hier die problemen ondervinden met het antwoorden van whatsapp berichten via CarPlay?

    Jep hier ook… maar dat is niet sinds vandaag. Dat heb ik al een paar weken. Evenals mijn radio apps die niet op de achtergrond willen blijven spelen. Ik dacht dat het aan de Beta van 16.4 lag, maar nu in definitieve 16.4 helaas nog dezelfde problemen 🙄😞

  16. @Jordy: Bij mij stond TouchID / Face ID in WhatsApp aan (uitgezet) en zonder dat ik dit zelf geactiveerd had Focus Driving. Beide uitgezet en toen werkte het weer zoals bedoeld. Heb 3x de iphone moeten koppelen/ontkoppelen voordat CarPlay het pair protocol voltooide. Zie ook hier.

  17. In Den Haag e.o. geen probleem

  18. @Bakkel: Idd heb ik ook last van. Vervelender dan een weerapp die niet werkt.

  19. Iemand ook hetzelfde probleem dat alle symbolen grijs zijn ipv bv de zon geel?