Audman Case maakt van je iPhone een walkman

Audman is een iPhone-case in de vorm van een walkman. De case is via Kickstarter te koop en bevat een ingebouwde batterij, speakers en de mogelijkheid om mixtapes te maken met een gratis app.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

audman iphoneDe walkman is alweer jarenlang verdwenen uit het straatbeeld, maar de succesvolle muziekspeler van Sony blijft regelmatig terugkomen in allerlei retrospulletjes. Ondernemers Dean Ekkaia en Sean Solberg bedachten de Audman, een soort cassettespeler voor je iPhone. Het bijzondere bij dit apparaat is dat er een dock in zit. Ook krijg je met de bijbehorende app echt het idee dat je een cassette in het apparaat steekt.


Sony’s cassettespeler is een icoon geworden. Bij de Audman is geprobeerd om de ervaring zo goed mogelijk na te bootsen, met analoog uitziende afspeel- en volumeknoppen. Medebedenker Dean, was niet tevreden met de retro-cases die al op de markt zijn. Hij bedacht de Audman en schakelde zijn vriend Sean in om het idee via Kickstarter aan de man te brengen.

audman-iphoneDat betekent overigens wel, dat je de Audman niet meteen na bestelling in je bezit hebt: je moet minimaal 125 dollar investeren om er eentje in handen te krijgen. Als er 42.000 dollar bijeen wordt gebracht hebben Dean en Sean voldoende geld om een eerste productieronde te doen. Lukt het niet, dan hoef je ook niet te betalen. De mannen hebben een maand de tijd om het benodigde geld te verzamelen.

De hoge prijs van de Audman heeft te maken met een ingebouwde batterij, die ervoor zorgt dat je iPhone wordt opgeladen tijdens het gebruik. Ook zorgen ze dat twee ingebouwde stereospeakers van stroom worden voorzien. Ingebouwde hoofdtelefoonaansluitingen zorgen ervoor dat je met meerdere mensen naar de muziek kunt luisteren. De bijbehorende app kun je gratis installeren en biedt je ook de mogelijkheid om – lekker ouderwets – mixtapes te maken voor je liefje. Bij de originele walkman was dat ook al een succesnummer.

Meer info: Kickstarter via PCWorld

Reacties: 8 reacties

  1. Ziet er retrogaaf uit. Vormstijl en lettertype doet me direct terug denken aan die tijd. Mooi product hoor.
    Ik denk alleen niet zelf 125 euro ervoor over te hebben. Los van de retrostyle heeft het bijna geen functioneel toegevoegde waarde.

  2. Is niks, word niks…

  3. Veel sneuer kan niet

  4. Zoveel geld…

  5. @r0p: Maar WAS 25 jaar terug wel Het van HET
    Vinylplaten en cassette-tapes. Meer hadden we niet.
    Maar kan je reaktie wel begrijpen als je na 1980 geboren bent. Ik was 16 toen de eerste muziek CD’s op de markt kwamen. Maar begrijp me niet verkeerd. Ik ben grote fan van de vooruitgang en zou niet meer terugwillen naar deze door de zon en goedkope cassetterecorders uitgerokken tapes die daardoor vaak valse noten ten berde brachten 🙂 Maar toch, dit is pure nostalgie. Leuk kado voor onder de Kerstboom. (Voor 35plussers dan toch)

  6. @wavewarrior: Voor 35-plussers?!
    Toen ik dit topic zag dacht ik meteen dat ik dit wou hebben!!
    alleen is het een beetje aan de prijzige kant…
    ik ben 23 en ik heb vroeger ook nog met mijn walk-man rondgelopen (wel veel langer mijn mijn discman 😉 )
    maar zelf radio spelen was zalig als klein kind 😀

  7. De Walkman is en blijft top! Ik ben zelf vervend verzamelaar van Sony Walkmans, maar dan alleen de mooie en bijzondere Walkmans. Daarom jammer van dit model. Ze hebben 1 van de lelijkste modellen nagemaakt. Maar het idee is TOP!

  8. denken we net van die rotzooi af te zijn.. komt het weer terug :p