BeatsX-oordopjes vanaf 10 februari verkrijgbaar, twee nieuwe kleuren
Apple en Beats hebben meer duidelijkheid gegeven over de verkrijgbaarheid van de BeatsX-oordopjes. De nieuwste oordopjes van Beats zijn vanaf aanstaande vrijdag 10 februari verkrijgbaar in de Verenigde Staten. BeatsX zal dan beschikbaar zijn via de online Apple Store en in de fysieke Apple Stores. Bovendien heeft Beats twee nieuwe kleuren aangekondigd: grijs en blauw.

BeatsX in grijs en blauw
Hoewel nu bekend is wanneer de BeatsX-oordopjes in de VS verschijnen, is er over de internationale beschikbaarheid nog geen duidelijkheid. Ook CNET kon nog niet vertellen wanneer de nieuwe BeatsX met W1-chip in bijvoorbeeld Europa beschikbaar komt. Mogelijk valt dit samen met de Amerikaanse release op 10 februari, maar het is ook goed mogelijk dat wij nog iets langer op deze nieuwe oordopjes moeten wachten.
https://www.iculture.nl/nieuws/voordelen-w1-chip-oordopjes/
De BeatsX zijn in ieder geval wel in twee nieuwe kleuren verkrijgbaar. Naast wit en zwart, die meteen al bij de lancering verkrijgbaar zijn, kun je ook kiezen uit grijs en blauw. De release van deze twee nieuwe kleuren is echter nog niet bekend. De prijs zal in ieder geval hetzelfde zijn, namelijk €149,95 in Europa. De BeatsX-oortjes staan al sinds de aankondiging in september op Apple’s website, maar zijn niet te bestellen.
Afgelopen week verschenen er berichten dat de BeatsX-release aanstaande was en gisteren zouden de oordopjes al even beschikbaar zijn in verschillende Amerikaanse Apple Stores. Dit bleek een foutje, want de BeatsX verschijnen in Amerika dus pas op 10 februari. Zodra er meer duidelijkheid is over de Europese release van de BeatsX, lees je daar op iCulture uiteraard alles over.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Nanoleaf Pegboard Desk Dock: slimme verlichting én organisatie voor je bureau (16-04)
- Beats heeft nu ook eigen oplaadkabels: nuttige toevoeging of niet? (15-04)
- Nieuwe Chipolo POP is een kleurrijk AirTag-alternatief met twee grote voordelen (15-04)
- Robotstofzuigers werken nu met HomeKit: dit zijn de eerste ondersteunde modellen (02-04)
- 'IKEA werkt aan BILRESA: dubbele knoppen met Matter en Thread voor je smart home' (27-03)
Zien er wel cool uit, ben benieuwd hoe ze klinken…
Ik las heel even Beatrix oortjes.
Hopelijk vrijdag te bestellen ! Wacht al een eindje op deze
Misschien vraag ik nu iets wat iedereen al weet, maar hebben deze BeatX oordopjes dezelfde mogelijkheden als de Airpods?
– De AirPods weten of de oordopjes in je oor zitten.
– De AirPods weten wanneer je praat.
– AirPods kunnen het achtergrondgeluid filteren als je praat
– Als je tweemaal op de AirPods tikt schakel je Siri in.
Want dit is allemaal mogelijk met de W1 chip begrijp ik?
Of zijn dat functies die voorbehouden blijven aan de Airpods?
Ik twijfel tussen de kleuren grijs en zwart. Zien er allebei super uit 😀👌
Wat een geld voor die dingen zeg. 95% winst voor die gasten
Kan niet wachten! 😁
Volgens mij niet. Deze oordopjes zijn iets simpeler van opzet. Wel een W1 chip die het pairen super makkelijk, snel en efficiënt maakt maar geen zaken als automatische spraak herkenning. Hoeft wat mij betreft ook niet. Deze zijn naar mijn idee ideaal omdat je ze minder snel verliest met sporten, ze super snel laden en goede accuduur, fysieke volume knoppen en Siri en ze schijnen veel beter geluid te hebben. Hoewel er natuurlijk alleen preview modellen destijd getest zijn dus de echte reviews even afwachten.
Wel typisch, de meeste draadloze oortjes hebben aan 1 kant zo’n “blok” maar Apple kiest voor symmetrie👌
Volgens de (online) Apple store medewerker waarmee ik heb gechat, zijn ze in Nederland ook vanaf vrijdag te bestellen.
Waar de mic in zit? Dat is met deze dopjes niet anders hoor. Ook asymmetrisch.
Helemaal mee eens! Maar mensen blijven zich kapot werken en pinnen voor een ander. Maar je moet natuurlijk wel elk jaar een nieuwe kleur dopjes hebben toch!?
Wat een onzin kraam jij uit zeg! Iedereen bepaald toch zelf of hij/zij dat er voor over heeft? Bovendien koopt het merendeel jaarlijks geen nieuwe kleur oordopjes!
Ik kan niet wachten, wacht hier al op sinds ik mijn IPhone 7 plus in bezit heb!