Belch verbetert koolstofvezel-case voor de iPhone
Een iPhone-case die $80 kost en toch klagen de gebruikers dat ‘ie niet goed genoeg is? Accessoirefabrikant Belch had er last van: gebruikers van de prijzige carbonfiber iPhone-case klaagden dat het materiaal op bepaalde plaatsen niet sterk genoeg was. Dat probleem is nu opgelost: Belch heeft een verstevigde versie van de case uitgebracht.
Ook aan het design is iets veranderd: de telefoon wordt er vanaf nu van bovenaf ingeschoven, waardoor het makkelijker is om de telefoon in en uit de case te halen.
Ondanks de verbeteringen is de case nog lichter geworden dan ‘ie al was: deze supercompacte lichtgewicht case weegt maar 7 gram. Aan de binnenkant is extra neopreen aangebracht voor betere schokbestendigheid. De toegang tot de dock-aansluiting, de microfoon en de speaker is ook verbeterd. Je kunt tot middernacht (Oostkust USA) bestellen voor een gereduceerde prijs van $65, daarna kost de case weer de normale prijs van $80.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
$80 is toch omgerekend 10 euro toe.
@Bas, haha lol, bijna:p eerder 50/60eurie
maar case ziet er wel leuk uit, maar de iphone word er zo dik van
hmhm, zoiets… 😛
[url=http://www.google.nl/search?q=80+dollar+-%3E+euro&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:nl:official&client=firefox-a]google: [/url]80 dollar -> euro = 80 U.S. dollars = 50.955414 Euros ;).
Heeft iemand al ervaring met dit product?
Helaas heb ik ervaring…… of niet eigenlijk….. wel betaald maar nooit wat ontvangen.
Via Paypal een claim bij ze neergelegd, maar hier reageren ze ook niet op…..
Niets bestellen dus.