Bento Stack is een soort lunchbox voor je Apple-spullen

Met Bento Stack hou je je Apple-accessoires overzichtelijk. Deze 'lunchbox' is geïnspireerd op de Japanse Bento Box en biedt ruimte voor kabels, adapters, Apple Pencil en meer.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

De meeste mensen gaan niet meer met een broodtrommeltje naar het werk, maar met de Bento Stack kun je oude tijden doen herleven. Deze ‘lunchbox’ stop je elke dag onder de snelbinder van je fiets (of in je tas), zodat je altijd je Apple-spullen bij de hand hebt. Maar of het echt handig is?


Bento Stack spacegrijs

Bento Stack

Er zijn allerlei manieren om je Apple-spullen mee te nemen. Kortgeleden schreven we nog over de BookBook CaddySack, die eruit ziet als een antiek boek. Hou je meer van moderne spullen, dan spreekt de Bento Stack je misschien meer aan. Deze serie opbergbakjes is niet bedoeld voor in de keuken, maar voor op je bureau. Het design is geïnspireerd op de bekende bento box, de lunchbox van de Japanners. Er is plek voor opladers, je Apple Pencil, Watch-bandjes, kabeltjes en andere losse troep.

In plaats van een flexibele hoes (zoals de CaddySack) kiezen de bedenkers van de Bento Stack dus voor een systeem met bakjes. Er zitten compartimenten in waar je je opladers en andere spullen in kwijt kunt. Twee diepere bakjes zijn bedoeld voor de grote onderdelen, terwijl er ook twee platte bakjes zijn voor horlogebandjes en je Apple Pencil. Als je het allemaal op elkaar stapelt heb je een behoorlijk pakket dat onder de snelbinder moet. Maar je kunt ook een bakje thuis laten, als je bijvoorbeeld geen behoefte hebt om halverwege de dag van horlogebandje te wisselen. Maar zelfs dan blijft het toch een behoorlijk groot ding in je tas. Een paar zakjes of hoesjes voor je Apple-spullen nemen minder ruimte in.

Bento Stack doosjes

Project op Indiegogo
Bento Stack is een nieuw project op Indiegogo, waar je voor $35 kunt meedoen als early bird. Voor verzending naar Nederland of België komt er nog $10 bij. Helaas zijn het dubbelpak en triplepak al uitverkocht. Elk bak heeft aanpasbare tussenschotjes, zodat je ze kunt aanpassen aan jouw accessoires. Het doosje voor de Apple Pencil kan ook worden gebruikt als iPhone-houder.

Ben je niet iemand die met zo’n brooddoos naar het werk gaat, dan zou je de Bento Stack ook thuis kunnen gebruiken om je bureau(lade) wat overzichtelijker in te delen. De eerste exemplaren worden in december 2017 geleverd in de kleuren zilver, spacegrijs en rosegoud.

Reacties: 10 reacties

  1. Ik heb het tasje van mijn Beats Solo hiervoor. Stekker van de Ikea, Lightning en micro-usb kabel. Nog wat kleine kabeltjes. Klaar…
    Dit is wel heel lomp vind ik.

  2. Tijd om mijn 3D printer weer aan te zwengelen 🙂
    maar dan wel met een inklapbaar handvat.

  3. Dat is wel een hele crappy gif.

    Maar ik ben dan ook een imgur-er

  4. Naast dat het vrij snel nogal lomp wordt past er geen enkele Europese lader in. Die zijn breder/langer/niet inklapbaar. Dus zal je deze altijd uit elkaar moeten halen.

  5. Mooie set, jammer dat de grootste al weer uitverkocht is.
    Wat een sukkels.

  6. Als ik Indiegogo lees gaan mijn haren overeind staan.

    Ik heb in totaal 375€ naar hun overgemaakt voor de Nu-Dock.

    Constant werd ik, en nog veel mensen aan het lijntje gehouden, twee keer 25€ extra overgemaakt want dan zouden ze het sneller afsturen.. nooit niets gezien.

    Dus maak geen geld over naar die partij!!

    Die Trommel is is een grapje zeker..? sowieso geen gozer die dat mee neemt onderweg..

  7. Nu nog de rugzak om hem in te doen 🤣😁😂

  8. Hebben jullie dat ook altijd? Dat je 2 extra horlogebandjes mee neemt in je handtas en dan denkt had ik daar maar een doosje voor.

    En dan de koptelefoons in een origineel apple doosje in het grotere doosje in je handtas. (of gewoon in je telefoon en je oren waar ze horen)

  9. Origineel geplaatst door Koen
    Hebben jullie dat ook altijd? Dat je 2 extra horlogebandjes mee neemt in je handtas en dan denkt had ik daar maar een doosje voor.
    En dan de koptelefoons in een origineel apple doosje in het grotere doosje in je handtas. (of gewoon in je telefoon en je oren waar ze horen)

    Ja, erg herkenbaar. Ik heb altijd mijn eigen muismat met polssteun in mijn tas zitten. Haha

  10. Als ze nu is met een mooie Apple watch bandjes opslagplek komen (16 bandjes of meer) .