Tweede publieke beta van OS X El Capitan 10.11.4 nu beschikbaar

Apple heeft vanavond de tweede publieke beta van OS X El Capitan 10.11.4 beschikbaar gesteld aan testers. De update voegt nieuwe functies toe aan het besturingssysteem, zoals beveiligde notities en Live Photos bekijken in de Berichten-app.
Benjamin Kuijten - · Laatst bijgewerkt:

Apple heeft vanavond de tweede publieke beta van OS X El Capitan 10.11.4 beschikbaar gesteld voor ontwikkelaars en publieke testers. De eerste beta verscheen op 11 januari. El Capitan 10.11.4 introduceert een aantal nieuwe functies voor de Mac die hand in hand gaan met iOS 9.3.


OS X El Capitan op MacBooks.
Update 27-01-2016: De tweede beta van OS X El Capitan 10.11.4 is nu ook beschikbaar voor publieke betatesters. Als je bent aangemeld voor Apple’s betaprogramma, kun je de nieuwe versie vinden in de Mac App Store.

Live Photos in Berichten en beveiligde notities

OS X El Capitan 10.11.4 maakt het mogelijk om in de Berichten-app Live Photos te bekijken. Dit maakt het delen van zo’n Live Photo een stuk makkelijker. Ook biedt El Capitan 10.11.4 ondersteuning voor beveiligde notities. In iOS 9.3 kun je een notitie nu beveiligen met een code of Touch ID. Om zo’n beveiligde notitie op de Mac te kunnen bekijken, moet je gebruikmaken van de ingestelde code. Zodra er meer ontdekkingen gedaan worden in deze nieuwe beta, updaten we dit bericht.

Bekijk ook

Live Photos op meerdere apparaten

Live Photos ook in Berichten-app op de Mac te bekijken

De eerste beta van OS X 10.11.4 ondersteunt Live Photos in de Berichten-app van de Mac. Dit maakt het mogelijk om de geanimeerde afbeeldingen te delen en ontvangen rechtstreeks vanaf een Mac.

De update is beschikbaar voor zowel publieke testers als ontwikkelaars. Je vindt de update bij het Updates-tabblad in de Mac App Store. Ben je ontwikkelaar en heb je nog nooit eerder een beta geïnstalleerd? Dan moet je de ontwikkelaarswebsite van Apple bezoeken om de beta te downloaden. Betatesters kunnen zich aanmelden bij het publieke betaprogramma van Apple.

Bekijk ook

Apple TV met muziek in tvOS.

Nieuwe beta’s voor tvOS 9.2, watchOS 2.2 en El Capitan 10.11.4 verschenen

Apple heeft de eerste beta’s voor tvOS 9.2, watchOS 2.2 en El Capitan 10.11.4 uitgebracht. Ontwikkelaars kunnen downloaden vanuit het Apple Developer Center.

Revisiegeschiedenis:

  • 2016 - 27 januari: Beta 2 van OS X 10.11.4 is nu ook beschikbaar voor publieke betatesters.

Reacties: 6 reacties

  1. Hmmm, klinkt als een idee om de code van die beta even te onderzoeken naar mogelijke hints richting Touch ID voor de Mac. Zou dan toch ook in die notities app voor moeten komen als het eraan zit te komen…

  2. In tegenstelling tot wat in het artikel staat, nog niet beschikbaar voor publieke betatesters. Ik denk dat dit morgenavond 19.00 uur pas zal zijn.

  3. Het lijkt alsof het t.co probleem in Safari nu is opgelost in deze update… Klopt dat ?

  4. Ik heb hem zojuist geüpdatet, alleen zit er bij mij een bug in safari. In de URL balk kan ik wel wat typen maar zie dit niet verschijnen. Vervolgens laad de pagina zig ook niet, alleen als ik met Google zoek. Heeft iemand hier nog meer problemen mee?

  5. Ik snap het niet zo goed. Ik kon al live photo’s zien op mijn mac. En op mijn iPhone 5 kan ik ze ook gewoon ‘afspelen’

  6. Origineel geplaatst door Daniel
    Ik heb hem zojuist geüpdatet, alleen zit er bij mij een bug in safari. In de URL balk kan ik wel wat typen maar zie dit niet verschijnen. Vervolgens laad de pagina zig ook niet, alleen als ik met Google zoek. Heeft iemand hier nog meer problemen mee?

    ja dat had ik ook, maar nu doet ie het wel weer goed.