Bizar: 25 euro voor een iPhone-koekje
Apple is populair in China, dat opperden we vanochtend ook al in het artikel over jailbreakpercentages. Maar dit is toch wel vrij bijzonder: de Chinese Carol Chow verkoopt in haar lekkernijenwinkel CCSweets in Peking iPhone-koekjes voor maar liefst 25 euro per stuk. Ze maakt ze grotendeels zelf, net als al haar andere eetbare creaties. Maar van alle taarten en koekjes, is Apples iPhone veruit de populairste. De orders stromen binnen.
“Veel mensen willen een iPhone maar kunnen ‘m niet krijgen, dus ik besloot er koekjes van te maken. Ze zijn te personaliseren met verschillende berichten erop.” Bepaalde onderdelen van het koekje worden geïmporteerd uit andere landen en een koekje maken duurt uren.
Maar zelfs Chow heeft te kampen met namaak die veel goedkoper wordt aangeboden, net als bij de iPhone zelf. Chow: “Andere winkels zijn onlangs begonnen met een soortgelijke business als de mijne, maar de meeste kopiëren mijn koekjes. Er zijn ontzettend veel kopieën hier. De industrie daarachter ontwikkelt zich sneller in China dan in elk ander land.”
Bovenstaand filmpje is alleen beschikbaar in Flash-formaat en daarom alleen op je iPhone te bekijken als je een Flash-compatibele browser gebruikt.
Het moge duidelijk zijn dat Chow zich met de prijzen van 25 tot 400 euro voor een koek of taart niet bepaald richt op de doorsnee consument. We gaan niet voor je uitrekenen wat het kan kosten om een iPhone-koekje in Nederland te laten bezorgen.
Via ntdtv.com
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Heb er net 4 op, bastogne koeken zijn lekkerder en stuk goedkoper!
@Dennis – Hoe weet je dan zo zeker dat die lekkerder zijn?
Voor mij een 27 inch iMac taart aub
Wat heeft die voice over een irritante stem!
kan je beter een iPad 1 koek pakken dan iPad2, iPad1 was dikker π
Ik kan mooiere maken voor een paar euro. Afzetters π
Iemand anders die ook op het plaatje klikte om filmpje te willen laten starten ?:P
Flash filmpje is te bekijken met flash compatible browser?! Wie noemt mij een goede? En wel tof zo’n iPhone koek, vooral met personalisering…
@Rob Hoiting: Omdat ie er net 4 op heeft, allicht?
@Alex: Gratis: Gebruik IE9 met teamviewer π
of… koop Skyfire
In het filmpje hebben ze het over 25 tot 400 US dollars π
Mmmmmm, lekker voor bij de koffie. Alleen voor de Γ©chte Apple (iPhone)fanaten.
OkΓ© je kunt ook een tΓ© erge Apple fan zijn… en dat voor tussen de 25 – 400 dollar? Zelfs als ik het geld had zou ik het niet doen!
De iPhone van marsepein met Sinterklaas van de lokale bakker hier was ook erg lekker en stukken goedkoper π
@Glenn.eu: You Made my day!
Dan ga ik toch liever een hapje eten in een restaurant.
@Alex: SkyFire
Ik heb het geld, maar zou het ook niet doen.
Blijkbaar verkoopt het goed. Dus zo’n gek idee is het nou ook weer niet.
Haha, nou… Ben wel benieuwd naar de smaak maar zeker geen 25 euro + waard voor 1 koekje… Dan moet je wel egt tΓ¨ veel geld hebben. De wereld is gek.
Ik kan anders het filmpje niet bekijken, ondanks dat ik Skyfire heb op een iPhone 4.
Is deze al te jailbreaken? Het is wel Origineel. Heb als bakker al een Apple logo als bruidstaart gemaakt en het steeltje was toen glutenvrij. Was een erg leuke opdracht
Ik kreeg ook een iPhone taart voor mijn verjaardag: http://www.cakecompany.nl/taart-nieuws/iphone-taart.htm
Smaakte goed moet ik zeggen π
waar kunnen we die bestellen?
@Rob Hoiting:
elk koekje voor minder dan 25 euro lijkt mij al beter te smaken! XD
Zowizooooo
Yep… π
De verzending van 1 koekje zal een paar euro zijn.. Vorig jaar was een kilo ongeveer 30 euro aan verzendkosten uit mijn hoofd:p