Cardiogram-app voor iOS werkt nu samen met Garmin-horloges
Niet iedereen heeft een Apple Watch. Als je fanatiek sporter bent, is de kans aanwezig dat je liever met een Garmin om je pols rondloopt. Maakt niet uit: ook daarmee kun je nu geavanceerde hartslagmetingen doen en vervolgens door Cardiogram laten inlezen. Alles werkt met elkaar samen. Je moet beschikken over een Garmin-horloge met optische hartslagmeter, zoals een Fenix 5 Plus, Forerunner 935 en Vivoactive 3 Music.
Garmin met Cardiogram-app
Cardiogram kan bijvoorbeeld serieuze hartproblemen detecteren. Daarvoor heeft Cardiogram het DeepHeart-algoritme ontwikkeld, waarmee je nog meer medische problemen op het spoor kunt komen, zoals slaapapneu, hoge bloeddruk en diabetes.
Behalve op de Apple Watch werkte het ook al op Wear OS-horloges. Volgens Cardiogram leveren de Garmin-horloges echt nauwkeurige metingen, waardoor het erg geschikt is.
Je kunt je bovendien aanmelden voor de mRhythm onderzoeksstudie in samenwerking met de afdeling cardiologie van de Universiteit van Californië.
Er is wel een (wat gekke) beperking: met de iOS-app kun je maar één keer per dag synchroniseren. De makers zeggen dat ze eraan werken om dit te verbeteren in een toekomstige update.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- iPhone 16e hoesjes: bescherm je nieuwe iPhone in stijl (28-02)
- 'Apple's slimme deurbel krijgt MagSafe': wat gaat Apple daarmee doen? (26-02)
- Gerucht: 'Apple werkt aan een verbeterde Studio Display' (14-02)
- Deze nieuwe binnencamera van Netatmo focust op privacy (maar met een grote HomeKit-beperking) (12-02)
- Nieuwe Powerbeats Pro 2-oordopjes officieel: dit is er nieuw (met een exclusieve functie) (11-02)
Reacties: 6 reacties