Afgelopen zomer werd bekend dat Apple de nieuwe eigenaar werd van de Amerikaanse show Carpool Karaoke van James Cordon. Maar al snel bleek dat James Cordon niet meer de presentator zou zijn. Nu is bekendgemaakt hoe de show er op Apple Music uit gaat zien. In plaats van James Cordon achter het stuur, zal in elke aflevering een andere presentator op het gaspedaal van de Carpool Karaoke drukken, gecombineerd met een bekende gast. Behalve muzikanten zullen ook andere bekende mensen hun entree maken in de show.
Carpool Karaoke bij Apple Music
Oorspronkelijk is Carpool Karaoke een onderdeel van de The Late Late Show van James Cordon. In Carpool Karaoke duiken allerlei muzikanten in de auto bij James Cordon, waarin zij vaak samen met hem een liedje zingen en over van alles en nog wat praten. Zo waren onder andere Britney Spears, Adele en Justin Bieber te gast. Als uitzondering op de muzikale artiesten verscheen ook First Lady Michelle Obama in de show. Vlak voor het iPhone 7-event werd ook een mini-aflevering getoond met Tim Cook naast James Cordon.
Hoewel Cordon nog wel betrokken is bij het project, zal hij de nieuwe versie bij Apple Music niet gaan presenteren. In plaats daarvan zal elke aflevering geleid worden door een andere presentator in combinatie met bijvoorbeeld een muzikale gast. Als voorbeeld wordt gegeven Seth MacFarlane (bekend van Family Guy) gecombineerd met Ariana Grande en John Legend met Alicia Keys. Ook komediant Billy Eichner met de band Metallica wordt door Cordon genoemd. Er zullen dus ook bekende mensen buiten de muziekwereld hun opwachting maken in Carpool Karaoke, zoals van de NFL en NASCAR.
In totaal zullen er zestien afleveringen van elk een half uur worden geproduceerd. Dit is aanzienlijk langer dan de originele Carpool Karaoke, waarbij elke aflevering ongeveer een kwartier duurde. Carpool Karaoke op Apple Music wordt dan ook meer een soort interviewreeks over van alles en nog wat. Het is nog niet bekend wanneer Carpool Karaoke op Apple Music precies van start gaat. Voor fans van het origineel is er overigens goed nieuws: Carpool Karaoke in The Late Late Show zal gewoon door blijven gaan, met James Cordon.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het laatste nieuws over Apple van iCulture
- Apple viert vandaag 10 jaar Activiteit-app met speciale uitdaging (en zo krijg jij een exclusieve fysieke pin) (24-04)
- Gesloten Apple Store Amsterdam blijkt toch open: bewaker vergeet deur op slot te doen (22-04)
- Apple geeft je 10% korting op accessoires bij inlevering van je oude apparaat (van welk merk dan ook) (16-04)
- Apple werkt aan verbeteringen voor Apple Intelligence: zo gaat Apple dat doen (15-04)
- Apple is voor het eerst grootste smartphoneverkoper ter wereld in eerste kwartaal (dankzij deze iPhone) (15-04)
Apple Music
Apple Music is de betaalde muziekdienst van Apple. Vind het antwoord op veelgestelde vragen in onze Apple Music FAQ of neem meteen een abonnement! Apple Music biedt een catalogus van tientallen miljoenen nummers die je onbeperkt kan afspelen voor een vast bedrag per maand. Veel muziek is ook in lossless kwaliteit beschikbaar, evenals in ruimtelijke audio dankzij Dolby Atmos. Een speciale variant is Apple Music Classical, dat speciaal gericht is op klassieke muziek. Een abonnement op Apple Music is rechtstreeks af te sluiten bij Apple en is ook onderdeel van Apple One.

- Alles over Apple Music
- Apple Music gratis proberen
- Apple Music gezinsabonnement afstuiten
- Apple Music FAQ
- De beste Apple Music-tips
- Offline muziek downloaden met Apple Music
- Apple Music Replay
- Klassieke muziek luisteren met Apple Music
- Radiostations luisteren met Apple Music
- Karaoke-functies in Apple Music
- Samenwerken aan Apple Music-afspeellijsten
- FAQ lossless audio op Apple Music
- Apple Music in Dolby Atmos luisteren
- Overstappen van Spotify naar Apple Music
Apple maakt echt al het leuke kapot…
@Mauzze: eens.
Stoppen ze ook met de YouTube video’s ?
Carpool Karaoke zonder James Cordon is geen Carpool Karaoke 🙁
Vroeger was dat met Microsoft… maar rollen zijn omgedraaid.
Dit betekend dus het einde van het programma.
Apple bedankt!!
Lezen is moeilijk hè?
Bij The late night show is het er nog lees het laatste stuk eens.
Ik denk juist dat de kracht van het format, de sympathieke James Cordon is. Dat er flink in geknipt wordt en het filmpje altijd maar een kwartiertje duurt helpt ook zeker mee aan het succes.
Het lijkt erop dat Apple echt alles fout gaat doen met dit concept. In de huidige versie gaat het om lol, de nieuwe “interview” versie van Apple doet mij denken aan verkapte reclame.
Ik ben ook bang dat artiesten in de Apple-versie, niet meer in de James Cordon-versie zullen/mogen komen.
Maar goed, wie weet wordt het wel heel leuk! Ik zag dat James Cordon in ieder geval één aflevering doet, met Will Smith. Dat kan haast niet fout gaan toch?
Zonder James Cordon is het niet hetzelfde. Alsook is 30min per aflevering te langdradig. Apple maakt de laatste tijd foute beslissingen.
Hebben jullie het al gezien dan? Ben wel benieuwd, en kan dan pas oordelen. En het origineel blijft ook nog eens….
“Het hebben van de saeck is het eind van het vermaeck!” zei me opa altijd
De beste man heet James Corden, niet Cordon.
Wie is die enge vent in de pasagiersstoel?