Het zal hoogstwaarschijnlijk nog een tijdje duren totdat Apple de iTV zal introduceren, maar dat houdt conceptmaker Martin Hajek niet tegen bij het ontwerpen van de nieuwe Apple-televisie. In een reeks afbeeldingen laat hij zien hoe de iTV er uit kan komen te zien in het zwart, maar ook in het goud. In een aantal afbeeldingen toont hij zelfs een televisie met een gebogen scherm. Omdat de televisie nog zo ver weg lijkt te zijn, toont Martin in een paar concepten zelfs een mogelijk ontwerp voor de huidige Apple TV-settopbox – wat neerkomt op een nieuw, wit model in dezelfde stijl als voorgaande modellen.

Op het moment zijn er vrij weinig geruchten die ons doen geloven dat Apple dit ontwerp voor de televisie zal gebruiken – maar er zijn ook amper verhalen die wijzen op een ander ontwerp. De concepten zijn gebaseerd op Martin’s visie – en hebben het nodige gemeen met Apple’s huidige producten. Het gebogen scherm lijkt afkomstig van recente geruchten over de iPhone.
Alle afbeeldingen van Martin vind je op zijn website.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Hou het maar bij aluminium.
Dat spuuglelijke goud hoef ik niet in mijn woonkamer.
Een grotere iMac is het eigelijk. Wel gaaf.
De eerste grote foto is werkelijk super mooi. De imac met alleen een kleine onder rand en hele, hele dunne randen op de zijkant. Gaaf!
nice! ziet er mooi uit
Waarom moet een tv waar je normaal gesproken op een aantal meter afstand zit, gebogen zijn???
Ze zouden bij die voet alleen de randen over moeten laten zodat je er doorheen kan kijken. Dus gewoon mooie gaten in snijden, hoeft niet ten koste te gaan van de stevigheid. En is gelijk veel mooier en chique.
@Jack: voor 3D zonder bril
Leuk als je helemaal links of rechts voor de tv zit 🙂
hmm, ff nadenken… NEE
Dit is gewoon een gebogen iMac en een tv hang je vandaag de dag natuurlijk gewoon aan de muur
Lelijk!
Geniaal..zou hem zo kopen.
Zie het nut niet van zo’n extreem gebogen scherm. Als je er niet recht voor zit is het effect juist negatief lijkt me.
@marcooo: ja zeker.. zonder enige specs te weten enzo.
jij hebt vast ook een iphone dummy die op android draait?
Die concepten slaan echt nergens op! Kan je dat geneuzel ook uit “nieuws” filteren?!
omdat dit de kijkhoek juist verbeterd. Maar op deze plaatjes is het wel heel extreem. Mij lijkt een echt gebogen scherm zoals bij Samsung en LG juist minder gebogen
Eens!
Dat die Martin handig is met z’n Mac weten we inmiddels wel. Maar altijd maar weer ‘concepten’ lanceren die ‘misschien’ er ‘ongeveer’ zo en zo uit ‘zouden kunnen’ zien gaat nergens over. Het predicaat ‘nieuws’ is in het geheel niet van toepassing.
Ach en eenieder met een beetje creatieve geest en enig voorstellingsvermogen kan minstens hetzelfde bedenken.
lelijk… ik verwacht toch wel iets beters van apple. dat gebogen scherm heeft helemaal geen meer waarde.
haha hou toch op! Heeft Martin aandelen van iphoneclub.nl … Dit is toch te lelijk om reclame voor te maken…
Waarom doen mensen moeite om zo’n concept uit te werken?
Ik vind het lelijk zo een krom scherm. Precies of het te lang in de zon heeft gestaan en daardoor is kromgetrokken.
Ik vindt gebogen glas voor een tv of Mac helemaal niks.
Zo heb je altijd vanuit elke kijkhoek last van spiegelingen.
Het ziet er mooi uit.. maar ik weet niet wat men opeens allemaal heeft met die gebogen schermen..
In elk concept brengen mensen dat terug. Terwijl het in principe toch absoluut geen toegevoegde waarde heeft.. Niet bij een telefoon en al helemaal niet bij een TV..
..Gaat ‘em niet worden, no way! Niet des Appel’s…:(
Punt 1, niet echt creatief gewoon een iMac in de vorm van TV.
Punt 2, oh ja een gouden 5S en dan moet alles goud zijn? Bah gewoon lelijk.
Punt 3, gebogen scherm is overbodig en maakt het alleen maar NOG duurder.
Punt 4, hoe onbetaalbaar wordt dit?
En zal Apple eerst een normale versie uitbrengen en volgend jaar de retina? 😛 (sarcasme)
Ik snap die gebogen schermen niet. Vroeger hadden we beeldbuizen die waren bol en dat moest plat worden vanwege een ruimere kijkhoek. Nu ik dit concept zie denk ik leuk maar wat heb je eraan ?
Of je leest t artikel, en zegt wat je er van vindt 😉
punt1 moet altijd iets creatief zijn om goed te zijn ?
punt2 wat je koopt toch wat je zelf wilt als er één komt zullen er ook wel andere kleuren zijn
Punt4 Hoe kan jij nu iets over de prijs zeggen als je nog niet weet wat voor specificaties hij heeft …
Persoonlijk vind ik de zwarte uitvoering super mooi maar die goude …Ieew, nee dankje
@Patrick: Ja hoor. Gewoon het artikel overslaan of de site niet meer bezoeken 🙂