Creatief iPhone-photoshoppen met Apple en iWork

Apple is op een infopagina over iWork wel heel creatief aan het photoshoppen geweest. De afgebeelde iPhone heeft een afgeronde achterkant en is veel dikker dan de huidige iPhone 4.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

iwork photoshopEr zijn mensen die in artwork van Apple nieuwe producten denken te herkennen. Gezien de perfectionistische werkwijze van Apple is de kans klein dat er zomaar een onaangekondigd product op de website verschijnt. Maar tegelijk kun je je afvragen waarom Apple de maker van een informatiepagina over iWork zoveel creatieve vrijheid heeft gegeven: de iPhone op de foto hiernaast is veel dikker dan de huidige iPhone en heeft ongewone afgeronde hoeken aan de achterkant. Ook ontbreekt het simkaartslot.


Apple hanteert meestal nogal strenge regels hoe bepaalde producten moeten worden afgebeeld. De foto werd gespot door Michiel in een bespreking van iWork.

Reacties: 6 reacties

  1. Als de iPhone dikker is dan de huidige generatie, kan je natuurlijk wel vergeten dat dit een nieuw product wordt.

  2. Valt dit onder de noemer ‘komkommer nieuws’ ? Voor mij in ieder geval wel, wie houdt zich nu bezig met deze ongein ??

  3. Gewoon slecht ge-foto-soept

  4. Wooow vet! Dit moet de nieuwe iPhone 5 zijn. Kan niet anders! Ik zeg hebbe hebbe! Toch? 😉

  5. Wat is precies de bedoeling van dit artikeltje?

  6. Heel leuk dat we allemaal zo apple-g*il zijn maar dit is een illustratie… Geen foto geen niks, sterker nog, de hele illustratie is in die losse stijl..